gap

GAP

GAP – o marce

Amerykańska marka GAP została założona przez Donalda Fishera w latach 70. XX wieku w San Francisco. Od samego początku jej głównym celem stało się tworzenie ubrań, które będą przede wszystkim bardzo komfortowe i sprawdzą się w stylizacjach na co dzień. Wszystko zaczęło się najpierw od jednej pary jeansów, które zrewolucjonizowały świat mody. Z czasem do jeansów dołączyły proste w formie t-shirty damskie i męskie, aż w końcu pojawiły się też bluzy, które są niezwykle popularne po dziś dzień.

GAP sklep

Marka posiada tysiące sklepów na całym świecie. Znana jest niemal w każdym zakątku kuli ziemskiej. GAP Polska to sklepy w większych centrach handlowych w wielu miastach na terenie naszego kraju. Oprócz tego z powodzeniem możemy też odwiedzić stronię online klikając w stronę gap.com. Niestety firma nie posiada polskiego sklepu online, ale bez problemu możemy zamówić ubrania z głównej strony.

Bluzy GAP

Najbardziej popularny towar w ofercie tej amerykańskiej marki są bluza damska, męskie lub dziecięce. Bluzy przyciągają do siebie klientów ze względu na kolorystkę oraz wysoką jakość materiałów, z których są wykonane. Trzeba też przyznać, że wyróżniają się minimalizmem. Nie znajdziemy tutaj wzorzystych modeli, ale za to bogatą, gładką kolorystykę. Dzięki temu z powodzeniem dopasują się do większości casualowych stylizacji.

gap bluzy
Gap bluzy / Bluza GAP damska i męska / Zalando.pl

GAP baby

Bardzo popularną liną odzieży tej marki jest dział dla dzieci. Znajdziemy tutaj ubranka dla niemowlaków, a także już dla nieco starszych fanów mody. Jest w czym wybierać. Możemy zdecydować się na urocze sukieneczki, śpioszki, ogrodniczki, a także i dziecięce bluzy. Wszystko to stanowi naprawdę godną uwagi propozycję dla najmłodszych.

gap baby
Linia Baby / Zalando.pl

GAP wyprzedaż

Szukasz promocji na ubrania tej marki? Jeśli tak, to stanowczo musisz odwiedzić oficjalny outlet. Warto też zaglądać na stronę internetową, gdzie w sklepie online promocje trwają przez cały rok.

Lubisz tę markę? Jeśli tak, to koniecznie zerknij jeszcze na kilka propozycji:

  • Komentarze

  • Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TOP