Abercrombie Fitch (fot. https://www.instagram.com/abercrombie/)

Abercrombie Fitch

Abercrombie and Fitch

Abercrombie Fitch to amerykańska marka odzieżowa, której historia sięga aż 1892 roku. Oferta skierowana jest przede wszystkim do młodych osób i nastolatków, a reprezentuje ona tzw. “casual luxury” styl. W kolekcjach Abercrombie Fitch znajdziemy T-shirty, bluzy, swetry, ubrania treningowe, koszule, sukienki, a także akcesoria i perfumy. Firma dba zarówno o rozbudowana kolekcję damską, jak i obszerną ofertę dla panów. Marka świetnie oddaje amerykański styl, łącząc go z najnowszymi trendami oraz wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów.


[koc_offers posts_per_page=”3″ category=”kobiety” brand=”abercrombie-fitch” tag=”sukienki”]

Abercrombie Fitch Polska

Kilka lat temu amerykańska marka musiała zlikwidować 180 sklepów na całym świecie, jednak Abercrombie and Fitch Polska ma silną pozycję w sklepach internetowych. Chociaż trudno będzie nam znaleźć ubrania, dodatki czy perfumy w sklepach stacjonarnych, to w sieci z pewnością będzie nam o wiele łatwiej. Ubrań i dodatków możemy szukać na Zalando, ASOS czy Answear, zaś wody toaletowe dostępne są np. na stronie empik.com czy iperfumy.pl.
[koc_offers posts_per_page=”3″ category=”kobiety” brand=”abercrombie-fitch” tag=”bluzy”]

T-shirty Abercrombie Fitch

Ważną częścią kolekcji zarówno damskich, jak i męskich są koszulki Abercrombie & Fitch. T-shirt wyróżnia się przede wszystkim ciekawym nadrukiem, często bardzo mocno związanym z amerykańską kulturą i luksusem rozumianym w amerykańskim stylu. W tegorocznych kolekcjach bardzo silnym trendem są wyraziste logotypy i znajdziemy je również w kolekcji tej marki. Ceny koszulek wahają się od 40 do 120 zł, w zależności od tego, czy uda nam się natrafić na przeceniony model.

t-shirt abercrombie fitch (fot. zalando.pl)
t-shirt abercrombie fitch (fot. zalando.pl)

[koc_offers posts_per_page=”6″ brand=”abercrombie-fitch” tag=”t-shirty”]

Abercrombie and Fitch Fierce

Perfumy, wody toaletowe i kolońskie amerykańskiej marki są niezwykle rozpoznawalne i lubiane. Jednym z najbardziej znanych zapachów jest woda kolońska Abercrombie & Fitch Fierce. Poczujemy w niej typowe, bardzo męskie zapachy, a wśród nich cytrynę, jodłę, kardamon czy rozmaryn. Z pewnością taki zapach doda elegancji i klasy nawet w codziennych sytuacjach.

Abercrombie Fitch sklep, wyprzedaże i promocja

Jak pisaliśmy wcześniej, niestety większość sklepów Abercrombie and Fitch usunęła się z rynku. Na szczęście wciąż działa sprzedaż internetowa, która dostępna jest zarówno w oficjalnym sklepie marki, jak i w serwisach partnerskich. Oferta skierowana jest do młodych ludzi szukających luksusowych produktów, co oznacza, że ceny często są bardzo wysokie. Jednak Abercrombie Fitch organizuje wyprzedaże i promocje w amerykańskim stylu, podczas których możemy kupić wymarzone ubrania, dodatki czy zapachy po bardzo okazyjnej cenie – często za 1/5 pierwotnej ceny. Warto wypatrywać specjalnych ofert, by móc cieszyć się wysokiej jakości produktem w dobrej cenie.
[koc_offers posts_per_page=”18″ brand=”abercrombie-fitch” tag=”odziez”]

TOP