Apart: gwiazdy w letnich kampaniach marki

W Aparcie, jak co sezon, mamy istny wysyp gwiazd! I nie o błysk diamentów ani złota chodzi, a o znane celebrytki, które pokazują, jak spędzają wakacje. Wraz z nimi wybierzemy się do Rzymu, Mediolanu, Wenezji i nad Jezioro Como. W drogę!

Kasia Smutniak w Rzymie

Do grona ambasadorek Apart dołączyła Kasia Smutniak. Sesja z jej udziałem odbyła się we Włoszech, którymi Polka od lat (z wzajemnością!) jest oczarowana. Jej kariera w słonecznej Italii zaczęła się od odkrywania świata mody, by następnie zawieść ją jako aktorkę na najważniejsze festiwale filmowe. O swojej współpracy z Apart mówi: Bardzo cieszę się z możliwości pracy w kraju, który nigdy nie przestał być moim domem. Powrót dla takiej marki, jak Apart to dla mnie ogromna radość, bowiem w pewnym sensie reprezentuje ona mnie i moje polskie pochodzenie”.

Katarzyna Sokołowska w Mediolanie

Bo gdzieżby indziej… Kasia Sokołowska przez lata stała za kulisami reżyserując pokazy mody. Kilka lat temu stanęła po drugiej stronie. Jej stylizacje, wyczucie trendów u wyjątkowa osobowość sprawiły, że podbiła serca publiczności oraz redaktorów zajmujących się modą. Znawczyni i miłośniczka mody w roli ambasadorki Apart została sfotografowana w plenerach dystyngowanej urody miasta oraz okalających go urokliwych winnic.

Anja Rubik w Wenecji

Nowoczesna Anja Rubik na tle zabytkowych weneckich pejzaży. To się nie mogło nie udać! Światowej sławy modelka staje przed obiektywem po raz kolejny reklamując biżuterię Apart. I jak zwykle zachwyca…

Małgorzata Socha nad jeziorem Como

Małgorzata Socha od lat jest znana z niesamowitego wyczucia stylu i mody. I choć nie są jej obce najnowsze trendy, rzadko się zdarza, by wykorzystywała je nieumiejętnie czy nazbyt pochoponie. Sesja dla Apart z udziałem znanej aktorki łączy nieskażone piękno natury ze stylem glamour i odrobiną szyku vintage. Ambasadorka marki została sfotografowana na tle malowniczych pejzaży z Jeziorem Como oraz w zabytkowych, stojących tuż przy brzegu rezydencjach, które odbijają się w jego tafli.

[koc_offers posts_per_page=”12″ category=”biżuteria”]

TOP