Autorski butik Freya Magdaleny Maternik (materiały prasowe)

Autorski butik Freya Magdaleny Maternik

Magdalena Maternik, zainspirowana duńskim designem, 23 lutego 2017 otworzyła autorki butik Freya w poznańskim Starym Browarze. Duński styl jest niezwykle wyrazisty i czerpie wiele inspiracji z innych kultur, wciąż pozostając bardzo “skandynawski”. Jego prostota, z której wynika jedyna w swoim rodzaju elegancja zainspirowały Magdalenę Maternik do otworzenia butiku Freya z duńskimi markami premium. Oferta skierowana jest przede wszystkim do kobiet, które cenią sobie smak i styl oraz szukają odmiany od oferty dostępnej w innych sklepach.

Oferta butiku Freya (materiały prasowe)
Oferta butiku Freya (materiały prasowe)

Butik został przygotowany przez Jagody Studio i jest to już kolejny punkt w Starym Browarze zaaranżowany przez pracownię. W wystroju postawiono przede wszystkim na prostotę, która doskonale współgra z elegancką ofertą, jaką oferuje Freya. Całość pomimo minimalistycznego wystroju, wygląda niezwykle luksusowo, co dodatkowo podkreśla ofertę sklepu.

Autorski butik Freya Magdaleny Maternik znajduje się w Atrium Starego Browaru na poziomie 0 i otwarty jest od 23 lutego 2017.
[koc_offers posts_per_page=”18″ category=”kobiety”]

TOP