Autorski butik Freya Magdaleny Maternik (materiały prasowe)

Autorski butik Freya Magdaleny Maternik


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kruszew4/domains/fashionowo.pl/public_html/wp-content/plugins/krusze-offers-catalog-shopping-galleries-external/krusze-offers-catalog-shopping-galleries-external.php on line 865

Magdalena Maternik, zainspirowana duńskim designem, 23 lutego 2017 otworzyła autorki butik Freya w poznańskim Starym Browarze. Duński styl jest niezwykle wyrazisty i czerpie wiele inspiracji z innych kultur, wciąż pozostając bardzo „skandynawski”. Jego prostota, z której wynika jedyna w swoim rodzaju elegancja zainspirowały Magdalenę Maternik do otworzenia butiku Freya z duńskimi markami premium. Oferta skierowana jest przede wszystkim do kobiet, które cenią sobie smak i styl oraz szukają odmiany od oferty dostępnej w innych sklepach.

Oferta butiku Freya (materiały prasowe)
Oferta butiku Freya (materiały prasowe)

Butik został przygotowany przez Jagody Studio i jest to już kolejny punkt w Starym Browarze zaaranżowany przez pracownię. W wystroju postawiono przede wszystkim na prostotę, która doskonale współgra z elegancką ofertą, jaką oferuje Freya. Całość pomimo minimalistycznego wystroju, wygląda niezwykle luksusowo, co dodatkowo podkreśla ofertę sklepu.

Autorski butik Freya Magdaleny Maternik znajduje się w Atrium Starego Browaru na poziomie 0 i otwarty jest od 23 lutego 2017.

  • Komentarze

  • Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TOP