źródło: pexels.com

Baleriny: z czym nosić najmodniejsze modele z nowych kolekcji?

Baleriny na sportowo

Niezwykle wygodne, a przede wszystkim zdrowe dla naszej stopy baleriny właśnie przeżywają swój wielki powrót. Swój udział miała w tym marka którą chyba wszystkie z nas znajdą – Adidas. Kojarzony przede wszystkim z obuwiem sportowym gigant postanowił wyjść naprzeciw naszym oczekiwaniom. Baleriny damskie połączone z adidasami otrzymały bardzo ciepłe powitanie. Co więcej sklep Adidas oferuje opcję personalizacji naszego obuwia! Za niewysoką opłatą możemy dodać do wybranego przez nas obuwia krótki napis, flagę czy inny znaczek. Do czego jednak pasują buty które proponuje nam Adidas? Powiedzmy sobie szczerze, do prawie każdej kreacji w których obecny jest jeans. Wszelkie stylizacje typu casual będą odpowiednią bazą dla sportowego wydania tego kobiecego obuwia. Co więcej, baleriny bardzo ładnie wygląda zarówno na dużych jak i małych stopach.
[koc_offers posts_per_page=”12″ category=”kobiety” tag=”baleriny-miękkie”]

Romantycznie

Niektóre z nas, a nawet mężczyźni uważają, że w balerinach nie można wyglądać seksownie czy romantycznie. Mija się to jednak z prawdą jeśli potrafimy dobrać do butów odpowiednią kreację. Nasza propozycja to baleriny Melissa, a dokładniej baleriny z kokardą. To będzie nasza baza do wyboru reszty kreacji! Skierujmy nasze kroki ku pułkom z jeansami typu skinny lub legginsami, wybierzmy te ciemniejsze do jasnych butów. Teraz do naszej romantycznej stylizacji potrzebujemy luźnej jasnej bluzki lub tuniki, dzięki takiemu zabiegowi także te z nas które noszą większe rozmiary będą wyglądały wspaniale. Jeśli mamy większy biust wybierzmy długie korale i zwiążmy je dopiero pod piersiami. Posiadaczki mniejszej miseczki powinny wybrać dwurzędowe wisiory lub korale z dodatkiem srebra. Ostatnim pociągnięciem będą przeciwsłoneczne okulary które dodadzą nam tajemniczości.

jeansy skinny, tunika. torba: zaladno; baleriny: melissa; okulary, naszyjnik: w.kruk
jeansy skinny, tunika. torba: Zalando; baleriny: Melissa; okulary, naszyjnik: W.Kruk

[koc_offers posts_per_page=”12″ category=”kobiety” tag=”tuniki”]

Wiązanie w kostce

Modne stają się również baleriny wiązane w kostce, tu jednak musimy wystrzegać się kilku zasad. Ważne jest by te z nas które nie są za wysokie nie sięgały po taki rodzaj obuwia. Skraca on optycznie nogę i wygląda niekorzystnie. Faktem jest, że takie buty najlepiej czują się w połączeniu z sukienką bądź spódnicą o długości nieco za kolano bądź krótszą. Co jeśli wolimy spodnie? Jeśli jesteśmy właścicielkami długim nóg wystarczy, że podwiniemy nogawki tak by odsłonić kokardkę i nieco skóry nad nią. Dobrym wyjściem są też przylegające rybaczki. Pamiętajmy również, że wybierając baleriny wiązane w kostce (zwłaszcza szerszym kawałkiem materiału) nie powinnyśmy przesadzać z dodatkami u góry stylizacji. Umiar i subtelność są niezwykle kobiece!

[koc_offers posts_per_page=”18″ category=”kobiety” tag=”baleriny-klasyczne”]

 

Zobacz również powrót hitu z lat 70. Dzwony znów w modzie! >>>

TOP