United Colors of Benetton (materiały prasowe)

Benetton

United Colors of Benetton

United Colors of Benetton historia sięga połowy lat 50-tych XX wieku. To co od razu wyróżniło firmę to produkcja kolorowych swetrów, które w tamtym czasie były wyraźnie odmienne od tego, co można było zobaczyć na ulicach Włoch. Długo Benetton budził spore kontrowersje ze względu na odważne kampanie reklamowe i zdjęcia promujące kolekcje. Dzisiaj jednak marka ma bardzo ugruntowaną pozycję, wciąż wyróżniając się niesamowitą kolorystyką oraz wysoką jakością wykonania ubrań oraz dodatków. United Colors of Benetton kolekcja damska, dziecięca czy męska to odważne propozycje dla osób, które cenią sobie wyrazisty styl i lubią wyróżniać się w tłumie.


[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”kobiety” tag=”swetry” brand=”benetton” ]

United Colors of Benetton Polska

W Polsce działa kilka sklepów stacjonarnych włoskiej marki, w tym aż 9 w Warszawie i po kilka w innych dużych miastach kraju. Zazwyczaj znajdziemy je w większych centrach handlowych. Niestety strona United Colors of Benetton pl dostępna jest jedynie w języku angielskich. Niemniej to wciąż doskonałe miejsce, by zapoznać się z pełna kolekcją marki dostępną dla naszego kraju. Ceny dopasowane są do naszego rynku i tak np. za koszulkę zapłacimy od 40 do 90 zł, za płaszcz od 200 do 600 zł, zaś torebki dostępne są w cenach od 60 do 200 zł.
[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”kobiety” tag=”sukienki” brand=”benetton” ]

United Colors of Benetton sklep

Sklepy stacjonarne Benetton znajdziemy na całym świecie, a jak wspomnieliśmy wcześniej – również w Polsce znajduje się kilkanaście placówek. To świetne miejsca, by zapoznać się dokładnie z kolekcjami, rozmiarami oraz tkaninami, jakie wykorzystuje włoska marka.

  • W Warszawie sklepy znajdziemy w takich centrach handlowych jak: Arkadia (Aleja Jana Pawła II 82), Złote Tarasy (ul. Złota 59), Atrium Promenada (ul. Ostrobramska 75C), Dom Mody Klif (ul. Okopowa 58/72);
  • w Krakowie: ul. Pawia 5, ul. Podgórska 34, Zakopiańska 62 , Kamieńskiego Street 11;
  • w Katowicach: ul. 3-go Maja 30, Chorzowska 107, Puławskiego 60;
  • w Poznaniu: ul. Stanisława Matyi 2, ul. Półwiejska 32, ul. Abpa A. Baraniaka 8, Bukowska 156;
  • we Wrocławiu: ul. Powstańców Śląskich 2-4, ul. Graniczna 2, Pl. Dominikański 3, Świdnicka 40, Pl. Grunwaldzki 22.

[koc_offers posts_per_page=”3″ category=”kobiety” tag=”kardigany” brand=”benetton” ]

United Colors of Benetton shop online

United Colors of Benetton sklep online działa bardzo prężnie, oferując nie tylko liczne rabaty i duże wyprzedaże, z którymi warto być na bieżąco. To również miejsce, gdzie możemy poznać pełną kolekcję marki oraz inspiracje, jak łączyć kolorowe ubrania i dodatki w stylowe zestawy. United Colors of Benetton online poza oficjalnym sklepem marki, dostępne jest także w sklepach partnerskich i na innych platformach zakupowych. Warto śledzić także fanpage marki, by być na bieżąco z atrakcyjnymi ofertami i promocjami.

Kolorowe bluzki United Colors of Benetton  dostępne na Zalando (materiały partnera)
Kolorowe bluzki United Colors of Benetton dostępne na Zalando (materiały partnera)

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”kobiety” tag=”koszulki-i-topy” brand=”benetton” ]

United Colors of Benetton perfumy

Doskonałym uzupełnieniem dla regularnej kolekcji ubrań, dodatków i akcesoriów są także perfumy Benetton. Marka oferuje zapachy zarówno damskie, jak i męskie. Są to świeże nuty, w których znajdziemy zarówno znane nam kwiaty i owoce, jak i orientalne zapachy przypraw. Wody toaletowe będą świetnie współgrać z ubraniami marki, tworząc spójny wizerunek nowoczesnych kobiet i mężczyzn, którzy nie boją się pokazywać swojego stylu.
[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”kobiety” tag=”spodnice” brand=”benetton” ]
[koc_offers posts_per_page=”3″ category=”kobiety” tag=”jeansy” brand=”benetton” ]
[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”kobiety” tag=”spodnie” brand=”benetton” ]

TOP