tezenis

Bielizna i stroje kąpielowe Tezenis na lato 2017!

Najnowsza letnia kolekcja Tezenis

Tezenis w swoje nowej kolekcji na sezon SS2017 eksperymentuje z kształtami, materiałami oraz kolorami. Została ona stworzona z myślą o młodych ludziach z poczuciem humoru i dystansem do siebie. To kolekcja pełna innowacji, dzięki materiałom, z których została wykonana odzież. Należą do nich koronki z nadrukami, naszywki oraz kuszące przezroczyste tkaniny. Marka pamięta również o najpopularniejszych trendach, które prezentuje m.in. w modelach staników push-up z trójkątnymi miseczkami, w formie balkonetek i jako body.

tezenis
Materiały prasowe

[koc_offers brand=”bluebella” posts_per_page=”6″ tag=”bielizna”]

Festiwalowa energia od Tezenis

Najnowsza letnia kolekcja Tezenis prezentuje pomysły na looki festiwalowe, ozdobione paskami czy łańcuszkami. Należą do nich zdobienia w postaci falban oraz szydełkowych elementów zestawionych z lekkimi materiałami kombinezonów, oraz przeróżnych szortów i crop topów. W linii odzieży pełnej printów takich jak paski, gwiazdki czy bandany marka przedstawia nam motywy morskie. Natomiast poprzez palmy oraz barwne geometryczne wzory przywodzi na myśl klimat tropikalnej wyspy. Jeżeli chodzi o must have kolekcji wśród kolorów to jest nim zdecydowanie odcień flamingo pink.

tezenis
Materiały prasowe

[koc_offers brand=”triumph” posts_per_page=”9″ tag=”bielizna”]

Niezwykły pokaz kolekcji Tezenis

We wtorek 4 kwietnia w sali Calzedonia Groups odbył się zjawiskowy pokaz letniej kolekcji od marki Tezenis. Nawiązywał on do kipiącej energią atmosfery dzisiejszych festiwali, czyli miejsc, w których rodzą się nowe trendy i kierunki. Był on zorganizowany w scenerii piaszczystych wydm połączonych z dźwiękami znanych piosenek. Ten wizjonerski show przeniósł publiczność do świata Tezenis, który jest pełen genialnej muzyki oraz atmosfery związanej z wakacyjnym wypoczynkiem. Na scenie moda przeplatała się na zmianę z artystami i występami muzycznymi. Wśród których wystąpił Ofenbach czyli wschodząca gwiazda z Francji. Bogactwo pokazu podkreślało neonowe oświetlenie, które idealnie współgrało z fantazyjnymi makijażami oraz fryzurami modeli. A czy Wam podoba się nowa letnia kolekcja marki Tezenis?

tezenis
Materiały prasowe

[koc_offers brand=”gossard” posts_per_page=”9″ tag=”bielizna”]
[koc_offers brand=”maidenform” posts_per_page=”9″ tag=”bielizna”]

TOP