Źródło: zara.com

Bluzy GAP w trzech wiosennych stylizacjach

Bluzy GAP

Bluzy GAP wiodą swój prym już od bardzo długiego czasu, a wszystko dzięki temu, że w 1969 firma została założona w Ameryce. GAP działa już na rynku bardzo długo nic więc dziwnego, że jej produkty to wyjątkowo dobra inwestycja. Materiały z jakich są wykonywane bluzy GAP gwarantują nam wysoką jakość, jednym słowem bluza nie rozpadnie nam się w praniu i będzie cieszyć oko przez kilka sezonów. Ilość fasonów i kolorów też jest zachwycająca, zarówno kobiety jak i mężczyźni znajdą dla siebie odpowiedni model. Niezależnie czy zależy nam na oryginalności czy może klasyce, te bluzy spełniają oczekiwania.

Bluzy GAP (źródło gap.com)
Bluzy GAP (źródło gap.com)

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”kobiety” tag=”bluzy rozpinane”]

GAP: fajne bluzy w 3 stylizacjach

Bluza to nie tylko okrycie na chłodniejsze dni ale fantastyczny pomysł na bazę dla naszej codziennej stylizacji. Przyjrzyjmy się trzem inspiracjom w których to bluza dopełnia całości obrazu. Zdjęcie numer jeden to propozycja dla tych z nas które dobrze czują się w obciskających skórzanych leginsach. Szara bluza GAP wspaniale pasuje do czerni nieco połyskliwych spodni, minimalizm jeśli chodzi o kolor, a jednocześnie zwrócimy na siebie uwagę przez wybór materiałów. Druga stylizacja z pewnością dla posiadaczek ładnych nóg! Zauważmy jednak, że tym razem idziemy w kierunku schludnych botków, nie klasycznie adidasów. Kto powiedział, że buty inne niż sportowe nie pasują do bluzy! Ostatnia propozycja klasyczna ale pokazująca, że bluza gap nie musi być nudna. Połysk i luźny lekki materiał na pewno spodoba się tym z nas które nie czują się dobrze w przylegających ciuchach. Pamiętajmy tylko, że luźne wcale nie równa się za duże.

Bluzy GAP stylizacje (źródło gap.com)
Bluzy GAP stylizacje (źródło gap.com)

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”kobiety” tag=”bluzy z kapturem”]

Tanie bluzy GAP

Bluzy GAP zarówno męskie jak i damskie na szczęście niezbyt różnią się od siebie cenowo. Spokojnie więc wspólne zakupy nie powinny zbytnio obciążyć naszego portfela. Z drugiej strony każdy chyba powinien posiadać w swojej szafie chociaż jedną bluzę. Ciuch który zawsze ogrzeje nas w chłodniejszy dzień, a przy okazji wygląda modnie i stylowo. Sklep online oferuje bardzo dużo promocji i to tam najpierw powinniśmy zajrzeć jeśli już zdecydowaliśmy się na zakup bluzy.
[koc_offers posts_per_page=”12″ category=”kobiety” tag=”bluzy”]

Zobacz również jakie marki odzieżowe pochodzą z naszego kraju, możesz się zdziwić! >>

TOP