Źródło: reserved.com

Bluzy męskie z kapturem na każdą okazję

Bluzy męskie z kapturem tylko na co dzień?

Bluzy męskie z kapturem wydawać by się mogło, że na plecach lądują tylko i wyłącznie przez pośpiech lub niedbalstwo. Oczywiście można by wskazać sporą część męskiego grona która tak właśnie traktuje tę część garderoby. Na szczęście nie każdy! Czy to przez swoją partnerkę czy sami z siebie panowie zwracają uwagę na to co mają na sobie. Bluzy męskie wliczają się do tego grona i nie wyliczamy tu tylko bluzy adidas czy bluzy nike, ponieważ na rynku jest o wiele więcej producentów męskich bluz niż można by podejrzewać. Wszystkie marki produkujące bluzy męskie z kapturem szczycą się produktami wysokiej jakości i przede wszystkim wygodnymi. Fajne bluzy wcale nie muszą być nudne i szare, czy noszone tylko na co dzień.

Bluzy męskie z kapturem (źródła: adidas.pl, hm.com)
Bluzy męskie z kapturem (źródła: adidas.pl, hm.com)

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”mężczyźni” tag=”bluzy z kapturem”]

Modne bluzy

Czy wśród bluz męskich z kapturem można znaleźć na prawdę modne modele? Oczywiście, że tak a wszystko dzięki kreatywności projektantów, którzy zawsze chcą pokazać nam coś oryginalnego i stylowego. Czy warto czasem zaryzykować i zakupić sobie coś ekstrawaganckiego? Na to pytanie już każdy musi odpowiedzieć sobie sam, chociaż według licznych ludzi odpowiedź brzmi twierdząco. W dzisiejszych czasach chcąc być oryginalnym na szczęście nie trzeba szukać daleko, nawet wśród takiej kategorii jak bluzy męskie z kapturem można znaleźć rodzynki. Poniżej prezentujemy nasze dwie propozycje na niepowtarzalne i przede wszystkim fajne bluzy!

Bluzy męskie z kapturem (Diamante Wear, Malita; fot: supersklep.pl)
Bluzy męskie z kapturem (Diamante Wear, Malita; fot: supersklep.pl)

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”mężczyźni” tag=”bluzy” color=”żółty”]

Bluzy męskie z czym je nosić

Bluzy męskie znajdują się chyba w każdej szafie, nawet czasem tej kobiecej. Nic w tym dziwnego skoro są tak wygodne i pasują niemal do wszystkiego. Niezależnie od koloru bluzy pasują do niej zarówno spodnie jasne jak i ciemne, obcisłe i luźne. Buty? Tu chyba wybór jest jeszcze większy, jedynym chyba wypadkiem kiedy nie powinniśmy łączyć bluzy z kapturem z inną częścią garderoby jest garnitur i inne oficjalne ubrania. Unikajmy zakładania na przykład półbutów do bluzy, adidasy czy trampki to już co innego.
[koc_offers posts_per_page=”12″ category=”mężczyźni” tag=”bluzy rozpinane”]

Sprawdź również nasze propozycje dotyczące modnych kurtek męskich na wiosnę 2017! >>

TOP