C&A na jesień 2016: jest już nowa kolekcja marki!

Według marki C&A jesień 2016 powinna zapisać się pod hasłem wygody i komfortu. Projektanci tego domu mody w najnowszej kolekcji postawili na klasyczne kroje i wysokiej jakości materiały. Sprawdź, jakie kolory i fasony tej jesieni powinnaś mieć w swojej szafie.

Jesień 2016
Materiały prasowe

Mark C&A jest znana z projektowania strojów dla aktywnych kobiet i mężczyzn. W swoich kolekcjach stawia na aspekt użytkowy. Najnowsze trendy w modzie dostosowuje do warunków pogodowych. W najnowszej kolekcji  “Jesień 2016” pojawiły elementy garderoby, które w długie jesienne wieczory zapewnią nam nie tylko ciepło, ale także atrakcyjny wygląd.

Jesień 2016
Materiały prasowe

C&A na jesień 2016: swetry i ponczo

Każda jesienna kolekcja proponuje klientkom ubrania, które pozwolą nam przetrwać niskie temperatury. Marka  proponuje kobietom pełen wachlarz  swetrów. Mamy do wyboru przeróżne kolory i kroje. Jednym z kluczowych elementów nowej kolekcji jest ponczo. C&A daje nam do wyboru kilkanaście długości i kolorów.  Przeważają głównie kraciaste. W tym sezonie warto postawić na kolor burgundowy.

Jesień 2016
Materiały prasowe

C&A na jesień 2016: kurtki i płaszcze

W jesiennej kolekcji żadnego szanującego się domu mody nie może zabraknąć kurtek i płaszczy. C&A proponuje swoim klientkom zarówno sportowe kurtki z kapturem,  skórzane w ciemnych kolorach, a także eleganckie płaszcze o różnych długościach. W tym także dwurzędowe a także z asymetrycznymi ekspresami.

Jesień 2016
Materiały prasowe

C&A na jesień 2016: jeansy

Jesień 2016
Materiały prasowe

W najnowszej kolekcji projektanci marki C&A nie mogli zapomnieć o nieśmiertelnych jeansach. Znalazły się w  niej  zarówno  te w jasnych, jak i ciemnych odcieniach;  rurki, spodnie z dziurami a także boyfriendy.

C&A na jesień 2016: spódnice i sukienki

Jesień 2016
Materiały prasowe

Wygoda przede wszystkim ale kobiety powinny zadbać także o bardziej kobiece stylizacje. W jesiennych trendach marki C&A nie zabrakło eleganckich  części garderoby. Nasz uwagę zwróciły zarówno klasyczne czarne sukienki o różnych długościach z elementami hatowanymi, a także ażurowymi. Spódnice  proponowane w jesiennej kolekcji to przede wszystkim jeansowe krótkie spódnice  z ekspresami i guzikami, a także nieco bardziej szykowne materiałowe i skórzane.

C&A na jesień 2016: buty

Jesień 2016
Materiały prasowe

Klienci sklepów C&A na terenie całego kraju mogą kupić wygodne jesienne buty w brązowych i czarnych kolorach. W tym także kozaki i botki. Sympatycy klasycznych trampek i balerinek także znajdą kilka modeli.

[koc_offers posts_per_page=”18″ tag=”botki”]

TOP