Calzedonia 2016 – najnowsza kolekcja strojów kąpielowych

Marka Calzedonia zaprezentowała najnowszą  kolekcję kostiumów  kąpielowych sygnowanych nazwą Pop-Stars. Projekty kolekcji Clezedonia 2016 skierowane są  tym razem dla młodszych klientek.

materiały prasowe
materiały prasowe

Calzedonia 2016: kostiumy kąpielowe

Założeniem projektantów marki Calzedonia  było stworzenie dziewczęcych ale także niezwykle estetycznych strojów kąpielowych. Gama kolorystyczna, w jakiej są dostępne doskonale wpisuje się w definicję letniej subtelności. W nawiązaniu do nazwy kolekcji, klientki tym razem dokonują wyboru fasonów i kolorów kostiumów kąpielowych, na których widnieją urokliwe, drobne gwiazdki dodające finezyjności i gracji. Charakterystyczną cechą aktualnie prezentowanej kolekcji  są niebanalne zestawienia barw. Czego świetnym przykładem będzie czarny jednoczęściowy strój  z białymi gwiazdkami oraz różowymi zakończeniami lub różowy strój w czarne gwiazdki.

Calzedonia 2016: kostiumy dwuczęściowe

Kolekcja Calzedonia 2016  przyciąga uwagę, nie tylko ze względu na niespotykaną kolorystykę, ale także przez wyrafinowany krój. Różowy model kostiumu dwuczęściowego  składa się z dolnej części oraz  topu, który jest wiązany na szyi. Jest to wariant, w którym materiał został wycięty na kształt trapezu. Dzięki temu z łatwością możemy ukryć całe piersi bez obawy o to, że pokażemy za dużo. Jednocześnie falbanki występujące na biuście świetnie podkreślają efekt push-up,  pozwalają na jego optyczne powiększenie i estetyczne uformowanie. Ale nie możemy zapomnieć przecież o dole bikini. Odpowiednie przeprowadzone wycięcia powodują, że nasze uda zostają wyszczuplone. Znajdujące się tam również falbanki wysmuklają całą talię.

Kostiumy dwuczęściowe

Kolejna wersja topu w kostiumie dwuczęściowym  jest przeznaczona w szczególności dla kobiet, które chcą uwydatnić swój biust. Efekt ten osiągają dzięki wycięciu w kształcie litery „V”. Na pierwszy rzut oka widać, że co prawda ta góra od bikini nie ukrywa kobiecych kształtów, to jednak jest bardzo wygodna. Estetyki dodaje gustowne wiązanie na szyi oraz wykończenie materiału w różowym kolorze. Na dole topu umieszczono falbanki, które sprawiają, że sylwetka wygląda zgrabnie i atrakcyjnie. Kolekcja Calezednonia 2016 to pełen wachlarz fasonów i kolorów kostiumów kąpielowym. Każda z nas jest w stanie znaleźć model odpowiedni dla siebie.

[koc_offers posts_per_page=”9″ tag=”stroje kąpielowe”]

TOP