Nie ma chętnych na zakup luksusowego apartamentu Tommy'ego Hilfigera (kolaż redakcja, materiały businessinsider.com, independent.co.uk)

Nie ma chętnych na zakup luksusowego apartamentu Tommy’ego Hilfigera

Projektant Tommy Hilfiger od 2013 roku próbuje sprzedać swój nowojorski apartament. Lokal znajduje się luksusowym hotelu Plaza, który znany jest również w filmowych hitów takich jak “Kevin sam w Nowym Yorku” czy “Zapach Kobiety”. Apartament projektanta został wystawiony na sprzedaż w 2013 roku za 80 milinów dolarów, ale do dziś nie ma na niego chętnych. W pierwszym kwartale 2017 cena została obniżona do 50 milionów dolarów.

Nowojorski apartament Tommy’ego Hilfigera

Apartament w hotelu Plaza został przerobiony z dwóch mieszkań w 2018 roku. Już w trakcie remontu Hilfiger próbował sprzedać lokal, ale ostatecznie do prób powrócono 5 lat później. Aparatament jest urządzony w bardzo amerykańskich stylu, w któyrm znajdziemy zarówno motywy retro jak i glamour. Każdy pokój ma swój unikatowy klimat, ale nie brakuje również nawiązań do motywów znanych dla twórczości projektanta, w tym rozpoznawalna kolorystyka – czerwień, granat i biel. Wnętrze pełne są drogich dzieł sztuki, a przepych podkreślają m.in. złote ściany czy kopuły zamiast sufitu.

Nowojorski apartament Tommy'ego Hilfigera (kolaż redakcja, materiały businessinsider.com)
Nowojorski apartament Tommy’ego Hilfigera (kolaż redakcja, materiały businessinsider.com)

TOP