Cropp jesień-zima 2016

Marka Cropp prezentuje jesienno-zimową kolekcję. Zdjęcia do sesji promocyjnej powstały na terenie multikulturowej Marsylii.

Kolekcja Cropp’a to przede wszystkim casualowe t-shirty z nadrukami, wygodne bluzki i bluzy dresowe. Inspiracją do projektów ubrań były mecze footbollu, dlatego też w projektach kolekcji znalazły się motywy z numerkami i charakterystycznymi aplikacjami rodem z boiska. Dominuje kolorystyka bordro, szarości, biali, a także granatu.

Cropp stawia na drapieżne stylizacje

Cropp
fot.materiały prasowe

Jeśli przepadasz za niegrzecznym stylem i drapieżnymi stylizacjami wśród propozycji tej marki znajdziesz coś dla siebie. Na buntowniczki na sklepowych półkach będą czekać charakterystyczne t-shirty z nadrukami, świetnie nadające się do manifestacji swoich poglądów.

Western i bajki

Cropp
fot.materiały prasowe

Projektanci jesiennej kolekcji Cropp’a inspirowali się także westernem. Wśród ich propozycji znalazły się charakterystyczne, wygodne kraciaste koszule oraz jeansy z motywami vintage.

Fanki bajek i animowanego świata na sklepowych półkach znajda prawdziwe perełki, między innymi: motywy z disneyowskicch produkcji i Gwiezdnych Wojen.

Cropp dla mężczyzn

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Męska część kolekcji to kwintesencja klasycznego, ulicznego stylu. Pojawiły się klasyczne t-shirty, bluzki i wygodne sportowe bluzy, w których każdy facet będzie czuł się komfortowo. Warto zwrócić także uwagę na podkoszulki z zabawnymi nadrukami nawiązujące do Playstation, czy też Suicide Squad,

Akcesoria

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Cropp nie zapomina o fankach i fanach casualowego stylu. Przedstawia pełen wachlarz puchowych kurtek, ciepłych swetrów, bluz, kamizelek, marynarek i oversizowych bluzek. Kolekcję uzupełniają akcesoria, a wśród nich: torby, paski, portfele, czapki i rękawiczki.

Sesja zdjęciowa

fot.materiały prasowe
fot.materiały prasowe

Zdjęcia promujące najnowszą kolekcje marki Cropp powstawały na terenie multikulturowej Marsylii. Bohaterami sesji zdjęciowej byli Charlotte Tomaszewska oraz model Gamou Fall. Ponadto jako goście specjalni wystąpili: utytułowana tancerka – Paulina Dering, a także skateboard’er Przemysław Hippler. Ich obecność dodatkowo podkreśliła wydźwięk kolekcji. Za stylizację prezentowaną w lookbooku odpowiadała Iwona „Starka” Łęczycka, make-up wykonała Marianna Yurkiewicz. Zdjęcia zostały wykonane na terenie francuskiego Le Corbusier, Le bowl de Marseille, La Cours Julien i Prado, ich autorem był Bartek Wieczorek.

[koc_offers posts_per_page=”18″ tag=”płaszcze “]

TOP