Desigual na znacznym minusie (materiały marki)

Desigual na znacznym minusie


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kruszew4/domains/fashionowo.pl/public_html/wp-content/plugins/krusze-offers-catalog-shopping-galleries-external/krusze-offers-catalog-shopping-galleries-external.php on line 865

Hiszpańska marka Desigual, obecna również na polskim rynku, zanotowała ostatnio bardzo duże spadki sprzedaży. Największym problemem wydają się być sklepu multibrandowe.

Problemy obecnego modelu sprzedaży

W pierwszych trzech kwartałach obecnego roku, marka zanotowała ponad 10% spadki w sprzedaży na rynku europejskim. W zeszłym kwartale globalna sprzedaż spadła aż o 12%. Jak donosi Desigual, największym problemem są sklepy multibrandowe, które złożyły w tym okresie o wiele niższe zamówienia. Tego typu sklepy są jednak bardzo ważną częścią marki i stanowią jej główny kanał sprzedaży – dostępna jest w ponad tysiącu sklepów. Poza tym produkty dostępne są w oficjalnych sklepach oraz outletach, których na całym świecie jest blisko 400.

W Polsce produkty Desigaul dostępne są od 2011 roku, a własne placówki marka prowadzi w naszym kraju od 2014. Obecnie możemy dostać ubrania i akcesoria marki w ponad 20 różnych sklepach. Poza tym możemy produkty marki zamówić w sklepach online – zarówno sklepie oficjalnym marki, jak i na platformach takich jak Zalando.

  • Komentarze

  • Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TOP