Diesel

Diesel – Go with the flow

Diesel słynie z kontrowersyjnych kampanii reklamowych, a tym razem postawiła na podkreślenie tego co niedoskonałe. Jak zauważyła firma i pokazała w najnowszym spocie – to właśnie skazy i wady czynią nas wyjątkowymi, a przez to również pięknymi. Marka reklamując swoją najnowszą kolekcję, chce zachęcić do akceptacji tego, co czyni nas wyjątkowymi. Przesłanie jest proste – rób to co chcesz i bądź dumny ze swoich wad i niedoskonałości.

A co znajdziemy w najnowszej kolekcji? Jak zawsze ważną częścią kolekcji są zarówno ubrania wpisujące się w najnowsze trendy streetwear Diesel to także jeans, który znany jest z tego, że świetnie leży na wielu typach sylwetki. Denim jest ważnym materiałem w kolekcjach marki. Nie brakuje tu jednak także innych materiałów, oraz stylowych akcesoriów.

Diesel zegarki

Zegarek Diesel to bardzo stylowy i popularny dodatek. Doceni go każdy miłośnik stylu casualowego i nowoczesnego. Zegarki męskie Diesel stanowią także bardzo ważny element kolekcji marki. Oferta skierowana jest do panów, którzy cenią sobie nietuzinkowy design i dla których zegarek jest ważnym elementem stylizacji. Zegarek nie ma tylko pełnić funkcji czasomierza – ma być doskonałym uzupełnieniem codziennej stylizacji. Znajdą się jednak także bardziej eleganckie modele, które będzie z podwodziem będzie można założyć do wieczorowych zestawów.

Diesel cena, gdzie kupić

Produkty marki można kupić w Polsce przede wszystkim za pośrednictwem internetu. Niestety oficjalny sklep nie ma cen dopasowanych do polskiego rynku, dlatego warto odwiedzić platformy zakupowe partnerów. Marka dostępna jest np. na Zalando, Domodi czy Answear. Sklepy internetowe są również miejscem, gdzie możemy spodziewać się najatrakcyjniejszych promocji. Jak prezentują się ceny? Jeansy damskie kupimy za około 900 zł, zegarki – ok. 1300 zł, bluzki z długimi rękawami – ok. 200 zł, płaszcz – ok. 1000 zł.

Diesel - Go with the flow - materiał z kampanii (materiały Diesel)
Diesel – Go with the flow – materiał z kampanii (materiały Diesel)

Historia marki sięga lat 70-tych ubiegłego wieku i od początku miała dosyć silną pozycję na rynku. Zdecydowane, wyraziste i nietuzinkowe kolekcje, zdecydowanie odchodzą od minimalistycznego i klasycznego designu. Wiele motywów nawiązuje do mody ulicznej oraz sportowej, dzięki czemu świetnie wpisuje się w potrzeby i gusta nowoczesnych, młodych ludzi. Doskonałą jakość wykonania z kolei gwarantuje nam, że ubrania czy dodatki przetrwają wiele sezonów, dzięki czemu mamy pewność, że jest to inwestycja, która się opłaca.

TOP