Dior - kampania AW 2017-18 (materiały marki)

Dior

Dior: gwiazdy mówią o miłości

Bardzo ciekawym pomysłem okazała się nowa kampania #DiorLoveChain, w której wzięli udział m.in. Natalie Portman, Robertem Pattisonem i Maffashion. Zbudowana została na zasadzie łańcucha share’owanego w mediach społecznościowych i jej głównym celem jest wsparcie międzynarodowej organizacji WE Charity. W nagraniu filmów Dior wzięły udział liczne gwiazdy z całego świata, a każda z nich w swoich ojczystym języku odpowiada na pytanie, co by zrobiła dla miłości. Za każdy filmik opublikowany z hashtagiem #DiorLoveChain na konto WE Charity trafia 1 dolar.

Perfumy dior

Perfumy marki są bardzo rozpoznawalnym elementem oferty francuskiego domu mody i są cenione zarówno przez młode jak i dojrzałe kobiety. Najbardziej znanymi zapachami są Dior Addict oraz Jadore. Wysokiej jakości zapachy podkreślają doskonale kobiecość i dodadzą podparyskiego szyku. Te lekkie i bardzo zmysłowe perfumy, świetnie pasujące nowoczesnym kobietom, które szukają nuty romantyzmu. Lekkie, świeże i orzeźwiające mogą być dobrą propozycją dla kobiet w każdym wieku.

Dior okulary

Okulary Dior oraz okulary przeciwsłoneczne stanowią ważną część kolekcji domu mody. Ich ceny są stosunkowo przystępne, dlatego mogą trafić do szerszego grona odbiorców. Modele łączą w sobie klasyczny paryski szyk z nowoczesnością i nietuzinkowym wzornictwem, które jest charakterystyczne dla twórczości francuskiego projektanta. Znajdziemy tutaj odważne kolory, nowoczesny design, któe zderzają się z prostymi, geometrycznymi kształtami. w ofercie znajdziemy zarówno modele dla pań, jak i panów.

Christian Dior

Dior Christian, założyciel słynnego domu mody rozpoczął swoją przygodę z modą w latach 40 ubiegłego stulecia. Odrzucił propozycję projektowania dla paryskiego domu mody Philippe et Gaston, by w 1946 roku założyć własną markę. Zasłynął jako mistrz podkreślana sylwetki i tworzenia wspaniałych modowych konstrukcji. Początkowo jego kreacje wzbudzały dużo kontrowersji. Co ciekawe jednak, jego projekty był doceniane przez krytyków i specjalistów, a kostiumy do filmu „Stacja końcowa” w reżyserii Vittorio De Sica były nominowane do Nagrody Akademii Filmowej. Dzisiaj jednak marka ma już bardzo silnie ugruntowaną pozycję i obok ubrań oferuje bardzo cenione dodatki oraz akcesoria.

TOP