Dolce&Gabbana

Dolce & Gabbana najnowsza kolekcja w zaskakującym wydaniu

Dolce & Gabbana: pokaz mody jakiego jeszcze nie było!

Dolce & Gabbana swoją najnowszą kolekcją zamknęło tydzień mody w Mediolanie. Na początku pokazu na scenie pojawili się młodzi tancerze z Neapolu. Oddali się spontanicznym tańcom z elementami hip-hopu. Porwali oni widownie do wspólnej zabawy w rytm tradycyjne włoskiej muzyki. Po tak energicznym wstępie możemy stwierdzi, że projektanci otwierają się na młodego klienta. Wystarczy spojrzeć na gości, oglądających kolekcję z pierwszego rzędu. Wśród nich znaleźli się m.in. Lucky Blue Smith z siostrami, Sara Snyder, modele Lucas Sabbat i Cameron Dallas, a także kontrowersyjna nastoletnie modelka Thylane Blondeau. W tak ogromnym show udział wzięło 140 modelek i modeli, o różnych narodowościach i grupach wiekowych. Cały ten klimat dodał kolekcji naturalności i bliskości. Celem pokazu było pokazanie, że w świecie mody nie ma podziałów i wszyscy są sobie równi.

Dolce&Gabbana
Materiały prasowe

[koc_offers brand=”just female” posts_per_page=”9″ tag=”sukienki”]

Duet Dolce & Gabbana pokazał na wybiegu przeszłość i przyszłość

Domenico Dolce i Stefano Gabbana w swojej kolekcji na sezon wiosna-lato 2017 prezentują elegancki szyk, poprzez zwiewne proste kroje, wyraziste printy oraz głębokie kolory. Takie połączenie dostrzegamy w sukienkach oferowanych przez markę tj.mini, midi i maxi. Są one wykonane z lekkich oraz zwiewnych tkanin, będących idealnym rozwiązaniem na gorące, tropikalne noce. Tak, tak na takie właśnie wieczory, ponieważ Dolce & Gabbana postanowili ubarwić jedwabne sukienki tropikalnymi printami. Przykładami takiej mieszanki są koszule w banany, suknia z makaronowym wzorem, przewiązana elegancką wstążką oraz spódnice w różnobarwne drinki. W celu podkreślenie kreacji projektanci stworzyli kurtki wysadzane kolorowymi, mieniącymi się kamieniami. Kolekcja zawiera wiele elementów młodzieżowych m.in. t-shirty z logo D & G, koszulki polo, krótkie spódniczki, płaskie, zdobione klapki, bluzy z kapturem oraz dużo jeansu.

Marka nie zapomina również o biżuterii

Dopełnieniem tropikalnych looków jest piękna i oryginalna biżuteria. Modelki miały na sobie kwieciste wianki, czapki z połyskującymi różnokolorowymi kamieniami oraz złociste korony. Takie akcenty zostały użyte przez projektantów w celu uhonorowania i podkreślenia kobiecego piękna.

Dolce&Gabbana
Materiały prasowe

[koc_offers brand=”topshop” posts_per_page=”9″ tag=”spódnice”]

Kampania Dolce & Gabbana wiosna-lato 2017

Autorem kampanii marki Dolce & Gabbana jest Franco Pegetti – fotograf, a właściwie fotoreporter. Stworzył on już kolejną kampanię dla projektantów. Jak zawsze wyróżnia się ona niezwykłymi zdjęciami, robionymi na malowniczej wyspie Capri. Twarzami najnowszej linii odzieży jest cała plejada gwiazd. Przed obiektywem stanęli: aktorka i piosenkarka Zendaya, modelka Thylone Blondeau, aktorka Sonia Ben Ammar, Rafferty Law, Presley Gerber oraz wiele innych. Zdjęcia przypominają modowy fotoreportaż. Peggetii przedstawia na nich tańczące, jedzące i imprezujące gwiazdy. Piękność marki Dolce & Gabbana możemy śmiało porównać do królowej, która nie boi się eksperymentować ze swoim stylem, sięga daleko w przyszłość poszukując nowych inspiracji, ale równocześnie pozostaje wierna swoim korzeniom. A jak Wam podoba się kolekcja od Dolce & Gabbana?

Dolce&Gabbana
Materiały prasowe

[koc_offers brand=”only” posts_per_page=”21″ tag=”spódnice”]

TOP