eko moda

Eko moda: w trosce o Twoje ciało i komfort!

Eko moda kontra odzież z sieciówek

Eko moda to doskonały sposób na zadbanie o naszą skórę. Dlaczego więc wybieramy odzież z sieciówek? Kupując ją często nie zdajemy sobie sprawy, że tanio nie zawsze znaczy zdrowo. Materiały takich ubrań są intensywnie chemicznie obrabiane, co może wywoływać u nas alergie i podrażnienia skóry. Ich powodem jest bawełna przemysłowa, do której uprawy używane są silne środki owadobójcze, nawozy oraz barwniki. Dodatkowy minus odzieży z sieciówek to słaba jakość tkanin i dzianin. Warto jednak pomyśleć o swoim komforcie. Przez większość roku zakrywamy nasze ciało, więc nie bez znaczenia jest to co na siebie włożymy. Pamiętajmy, że przez skórę nie tylko się pocimy, ale też oddychamy. Oznacza to, że najwyższa pora zmienić nasze nawyki i wyposażyć naszą garderobę w organiczne ubrania.

[koc_offers brand=”only” posts_per_page=”3″ tag=”sukienki”]
[koc_offers brand=”anna field” posts_per_page=”6″ tag=”sukienki”]

Eko moda- jakie są jej zalety?

W ostatnim czasie znacząco podniosła się nasza świadomość związana z troską o środowisko. Najwyższa pora, by w naszych szafach zapanowała moda na eko. Pomimo swojej nie małej ceny warto zainwestować w taką odzież, ponieważ dzięki swoje wysokiej jakości przetrwa lata. Nie jest ona podatna na blaknięcie w praniu, wypłowienie koloru oraz rozciąganie się. Jest przede wszystkim po prostu zdrowsza w noszeniu i nie wyrządza szkody środowisku naturalnemu. Jej kolejnym atutem jest długo zachowujący się fason oraz świetne dopasowanie do ciała. Użytkownicy takich ubrań bardzo je zachwalają, a w szczególności ich wytrzymałą dzianinę. Eko moda to doskonały wybór dla każdego ceniącego wysoką jakość i dbałość o swoją skórę klienta.


[koc_offers brand=”only” posts_per_page=”9″ tag=”płaszcze”]

Eko moda na targach modowych

W Polsce nie odbywają się fashion weeki, dlatego doskonałym sposobem na rozpowszechnienie eko mody są targi modowe. Ich głównym celem jest prezentacja odzieży. To idealne okazja na spotkanie z zaprzyjaźnionymi właścicielami innych marek. Trwają one dwa dni i prezentują efekty półrocznej pracy projektantów. takich targów jest obecnie na rynku bardzo dużo, jednak by się na nich znaleźć każda z marek przechodzi specjalną selekcję. Dzięki nim eko moda staje się coraz bardziej znana i wybierana przez klientów. A jak Wam podoba się eko moda?

[koc_offers brand=”benetton” posts_per_page=”21″ tag=”spodnie”]

TOP