fossil zegarki

Fossil zegarki damskie i męskie na wiosnę/lato 2017

Fossil zegarki

Fossil zegarki to klasyka zaskakująca nas nowościami z roku na rok. Tak też jest i w tym sezonie. Marka prezentuje nam oryginalne modele inspirowane stylem vintage. Poza nimi jak zawsze w letniej kolekcji znajdziemy stylowe propozycje, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Są to na przykład wersja: sportowa, klasyczna, wykonana przy użyciu nowych technologii i designu oraz wiele innych. Oto przegląd ich najpopularniejszych modeli.

[koc_offers brand=”fossil” posts_per_page=”9″ tag=”zegarki”]

Zegarki damskie Fossil

Zegarki Fossil dla kobiet to przede wszystkim eleganckie modele. Znajdziemy wśród nich zarówno takie na szykownych bransoletkach, jak i na skórzanych paskach w najmodniejszych kolorach w tym sezonie. Poza klasycznymi wersjami marka oferuje nam sportowe zegarki, posiadające elektroniczne wyświetlacze wyposażone m.in. w pomiary spalonych kcalori oraz przebiegniętego dystansu w czasie treningu. Jeżeli chodzi o damskie wersje tarczy to, wyróżniają się one solidnym wodoodpornym wykończeniem oraz subtelnym i kobiecym kształtem.

fossil zegarki
Źródło: zalando.pl

[koc_offers brand=”kiomi” posts_per_page=”9″ tag=”zegarki”]

Zegarki męskie Fossil

Zegarki Fossil to doskonały wybór do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi, na spacer i wiele innych okazji. Są one uniwersalnym dodatkiem do każdej stylizacji. Dzięki swojej szykownej tarczy oraz paskowi (skórzanemu lub bransolecie) każdy z modeli idealnie dopasuje się zarówno do koszuli, jak i bluzy dresowej lub T-shirtu. Fossil zegarki męskie charakteryzują się przede wszystkim nowoczesną oraz designerską tarczą do zadań specjalnych. Oczywiście w kolekcji znajdziemy również wiele klasycznych modeli w najmodniejszych odcieniach granatu zestawionego z brązami. Najlepszym dowodem na wysoką jakość zegarków Fossil jest wieloletnie zaufanie klientów. To właśnie dzięki ich pozytywnym opiniom marka staję się z każdym dniem coraz bardziej znana na świecie.

fossil zegarki
Źródło: zalando.pl

[koc_offers brand=”fossil” posts_per_page=”21″ tag=”zegarki”]

TOP