Frędzle i skóra - pomysł na rockowy look (fot. zara.pl)

Frędzle & skóra: patent na rockowy look

Frędzle – nie tylko dla miłośniczek boho!

Frędzle wielu z nas kojarzą się przede wszystkim ze stylem inspirowanym bohemą artystyczną i latami 70-tymi. Jednak świetnie prezentują się także w połączeniu z mniej zwiewnym lookiem – w rockowym wydaniu. Frędzle i skóra to doskonały duet, który przekona nie tylko miłośniczki ciężkiego brzmienia. Po to połączenie sięgają fashionistki i bloggerki, a więc szybko stało się bardzo pożądanym zestawem wśród wszystkich miłośniczek mody. Torba z frędzlami stała się też jednym z najmodniejszych dodatków do innych stylizacji, a to tylko jedna z opcji, po jaką możemy sięgnąć kiedy chcemy połączyć skórę i frędzle. Zobaczcie nasze gotowe propozycje!

Frędzle i skóra – pomysł na rockowy look

Kurtki z dżetami podbiły serca kobiet na całym świecie i szybko wpasowały się w rockowy look, po który sięgają nie tylko miłośniczki tej muzyki. Kurtka skórzana i torebka z frędzlami stworzą w takiej stylizacji duet idealny. Bazą dla tej stylizacje będą jeansy z przetarciami oraz t-shirt z nadrukiem lub koszulka ulubionego zespołu. Idealnym uzupełnieniem rockowej stylizacji będą akcesoria – staranie dobrana biżuteria oraz piękne szpilki będą “kropką nad i”.

Frędzle i skóra - pomysł na rockowy look (kolaż redakcja, fot. zalando.pl)
Frędzle i skóra – pomysł na rockowy look (kolaż redakcja, fot. zalando.pl)

[koc_offers posts_per_page=”6″ meta_query_keys=”cf_koc_offer_id” meta_query_values=”rk021g00b-q11;on321d103-a11;an611la0p-q11;sf851h00d-o11;on321n0dz-k11;tp751l01d-q11″]

Kamizelka z frędzlami i skórzane dodatki

Inną ciekawą opcją na rockowy look jest połączenie: kamizelka z frędzlami i…skórzana spódnica! W tym zestawie łączymy dwa festiwalowe looki w jeden, łącząc rockowe klimaty z inspiracjami do boho. Biała kamizelka z frędzlami będzie ciekawie kontrastować z czarną skórzaną spódnicą, dzięki czemu uzyskamy nietuzinkowy look. Na górę dobrałyśmy czarną bluzkę, a jako buty wybrałyśmy modne botki. Podobnie, jak poprzednio całość uzupełni dobrze dobrana biżuteria.

Kamizelka z frędzlami i skórzane dodatki (kolaż redakcja, fot. zalando.pl i coralove.pl)
Kamizelka z frędzlami i skórzane dodatki (kolaż redakcja, fot. zalando.pl i coralove.pl)

[koc_offers posts_per_page=”6″ meta_query_keys=”cf_koc_offer_id” meta_query_values=”m6121w000-a11;zi111n040-q11;m5921b047-q11;k4451ha2g-q11;e1321d0ej-q11;zi111l00q-q11″]
Frędzle i skóra to połączenie, które na dobre zadomawia się w modzie, przybierając to co ciekawsze projekty. Nam szczególnie przypadła do gustu rockowa odsłona, jednak zachęcamy was do waszych własnych modowych eksperymentów!

Zobacz także pełną sprzeczności nową kolekcję H&M >>>

[koc_offers posts_per_page=”18″ category=”kobiety” tag=”kurtki-skorzane”]

TOP