furla

Furla

Furla – o marce

Furla to włoska marka produkująca skórzane torebki, portfele i akcesoria już od ponad 80 lat. Firma została założona przez rodzinę Furlanetto w 1927 roku. Jej siedziba mieści się w zabytkowej willi w Bolonii. Obecnie brand posiada już 5 spółek zależnych w Korei, Hongkongu, USA, Japonii, Korei oraz Francji. Od lat szczyci się ona najwyższą jakością materiałów i wykonania swoich produktów. Nic więc dziwnego, że tak wiele z nas uwielbia ją od lat.

Furla sklep

Wszystkie skórzane produkty marki sprzedawane są do 71 krajów na całym świecie. Są one obecnie już w ponad 1000 punktach sprzedaży detalicznej i 320 pojedynczych butikach marki. Ponadto Furla posiada także sklep internetowy, gdzie prowadzi sprzedaż online. Jeśli więc chcemy zakupić portfel, torebkę lub inne akcesoria, właśnie tam kupimy je tanio i możemy trafić na Furla promocje oraz wyprzedaże sezonowe.

Furla torebki

Niezależnie od pogody w naszej stylizacji nigdy nie może zabraknąć pakownej i praktycznej torebki. A takie właśnie są fasony od włoskiej marki. Ich dodatkową zaletą jest ponadczasowość oraz oryginalność w każdym calu. Jeśli więc potrzebujemy dużego, a zarazem wygodnego modelu powinnyśmy sięgnąć po klasyczny worek lub shopperkę w odcieniach beżu bądź brązu. Dla tych zaś z nas, które uwielbiają małe akcesoria, z pewnością sprawdzą się torebki na ramię z długim paskiem w kolorowych i wyrazistych wzorach. Kiedy więc cenimy najwyższą jakość oraz luksus, z pewnością bez względu na nasz styl każda z nas znajdzie tu coś dla siebie.

furla
Zdjęcia udostępnione na Instagramie na profilu furla

Furla portfele

Pakowność, wygodna i styl to cechy idealnego portfela, którego poszukuje każda z nas. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że Furla tak właśnie opisuje swoje produkty. To one idealnie wpasowują się w nasze potrzeby. I co najważniejsze, dzięki swojej wytrzymałości potrafią posłużyć nam przez wiele lat. Ich dodatkową zaletą są również ich kolory, wśród których nie może zabraknąć klasycznych odcieniu oraz tych z ozdobną aplikacją w pastelowych barwach. A wszystko w wielu rozmiarach i kształtach, tak by idealnie zmieściło się w naszej torebce.

furla
Zdjęcia udostępnione na Instagramie na profilu furla

[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” tag=”torby”]

TOP