źródło: KAMPANIA RESERVED JESIEŃ-ZIMA 2016/2017

Granatowy płaszcz – stylowe dodatki

Granatowy płaszcz, a buty

Kolor płaszcza jakim zajmować będziemy się dziś jest niezwykle wdzięczny we współpracy. Granatowy płaszcz posiadając tak ciemny odcień pozwala nam na dobór butów w bardzo szerokiej gamie kolorów. Od bieli po czerń i nie mówimy jedynie o gładkich butach. Jeżeli nasze obuwie posiada na przykład cętki, to jak najbardziej pasować będzie do płaszcza. Abstrahując od faktu co też mamy pod płaszczem spokojnie możemy sięgnąć na przykład po kozaki. Granatowy płaszcz i czarne kozaki czy szpilki wspaniale współgrać będą na przykład z dzianinową szarą sukienką. Innym rodzajem buta mogą być na przykład zamszowe botki w lamparcie cętki jak na załączonym zdjęciu poniżej. Harmonijnie łączą się z szarymi spodniami, szalem i naszym bohaterem – granatowym płaszczem. Stylowe półbuty również w ciemnym kolorze pasować będą do jeansowych spodni, białej koszuli i płaszcza. Szarości, beże, czerwienie czy kolory biały i czarny, wszystkie one pasują do granatowych płaszczy.

Zobacz też:

Ostatnia szansa na stylowy płaszcz

Nic nie stoi na przeszkodzie by jeszcze zakupić sobie granatowy płaszcz. Zima powoli zbliża się ku końcowi, ale nadal zdążymy jeszcze pojawić się na spacerze w stylowym odzieniu wierzchnim. Pierwsze, chłodne dni wiosenne też na pewno nie staną nam na przeszkodzie. Na szczęście w sklepach nadal znaleźć można wiele stylowych płaszczy, choć sądzić można by było, że znajdziemy same końcówki kolekcji. W całym zakupowym szaleństwie jest jeden spory plus, teraz granatowy płaszcz możemy zdobyć po niezwykle atrakcyjnych cenach. I tak na przykład sklep internetowy zalando oferuje nam wciąż spory wybór płaszczy kolekcji jesień-zima.
[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”kobiety” tag=”płaszcze-wełniane” color=”niebieski”]

Stylizacje z płaszczem w roli głównej

Płaszcze jesienne czy płaszcze zimowe nic nie stoi na przeszkodzie by nadal przyjrzeć się kilku miłym dla oka stylizacjom, prawda? Nadal za oknem ziąb i każda z nas chce wyglądać dobrze. Posiadamy cudowny granatowy płaszcz, ale jaką torebkę do niego dobrać? Jakie dodatki do granatowego płaszcza ubrać? Mamy nadzieję, że poniższe propozycje nieco rozwieją wątpliwości tych z nas które nadal je mają. Przede wszystkim torebka damska, kolor czarny wydaje się tu najbezpieczniejszym wyjściem, ale co z innymi barwami? Nie bójmy się wybierać też brązowego, beżowego, szarego i innych pastelowych barw. Podobnie sprawa tyczy się rękawiczek i szali oraz czapek.

Granatowy płaszcz [pierwsze dwa: answear.com | trzeci: asos.com]
Granatowy płaszcz [pierwsze dwa: answear.com | trzeci: asos.com]
Zobacz też:

TOP