Gwiazdy w kreacjach H&M na MET Gala (fot. materiał prasowe H&M)

Gwiazdy w kreacjach H&M na MET Gala


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/kruszew4/domains/fashionowo.pl/public_html/wp-content/plugins/krusze-offers-catalog-shopping-galleries-external/krusze-offers-catalog-shopping-galleries-external.php on line 865

Nicki Minaj, Future, Ashley Graham, Joe Jonas, Jourdan Dunn, Sasha Lane i Stella Maxwell wystąpili na tegorocznej gali Instytutu Kostiumów Metropolitan Museum of Art w kreacjach przygotowanych przez H&M.Inspiracją do stworzenia tych nietuzinkowych i zjawiskowych kreacji była twórczość Kawakubo. Przewijającymi się motywami były więc asymetria i niekonwencjonalne podejście, co w połączeniu z modnymi elementami, jak kokardy, grochy i kwiaty stworzyło niezapomniane kreacje gwiazd.

„Stworzenie stylizacji zainspirowanych pracą Rei Kawakubo/Comme des Garçons – jednej z najważniejszych i najbardziej wpływowych projektantek w branży mody – było dla H&M wielkim zaszczytem. Każda kreacja stworzona przez H&M była absolutnie niepowtarzalna i została zainspirowana zarówno twórczością Kawakubo, jak i charakterem osoby, która miała ją założyć” – opowiada Pernilla Wohlfahrt, szefowa zespołu projektantów i dyrektor kreatywny w H&M.

Kreacje dla gwiazd zrobił na nas ogromne wrażenie i zdecydowanie wyróżniły się spośród innych. Poniżej możecie zobaczyć również film zza kulis:


  • Komentarze

  • Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

TOP