H&M i siostrzane marki – poznaj pełną ofertę

H&M i siostrzane marki

Szwedzka firma to nie tylko znana na całym świecie sieciówka, ale także właściciel innych silnych brandów. Najdroższą i najbardziej luksusową jest COS. Z jednej strony marka reprezentuje najwyższą jakość materiałów, z drugiej zaś stawia na minimalizm i prostotę, oferując ponadczasowe ubrania. Niedawno mogliśmy poznać w Polsce także &other stories. Marka plasuje się pomiędzy H&M i COS i stawia przede wszystkim na współpracę ze znanymi nazwiskami. Pod skrzydłami H&M mamy także takie marki jak: Arket, Monki, Weekday oraz Cheap Monday, a już niebawem wprowadzony zostanie nowy brand – Nyden. Nowa marka ma być skierowana do millenialsów, ale nie podążać za typowym kalendarzem mody oraz najnowszymi trendami. Nyden ma stawiać przede wszystkim na “niedrogi luksus”. Jak na razie raczej nie zobaczymy oferty marki w sklepach stacjonarnych, ale z pewnością wszystkie produkty będą dostępne w sklepach online.

Fill your wardrobe with new fashion favourites. Shop now via link in bio #HM?

A post shared by H&M (@hm) on

H&M Polska

Pierwszy H&M sklep w Polsce otworzono w 2003 roku, ale dziś brand jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych sieciówek w naszym kraju. Marka znana jest ze świetnego wyczucia trendów, odważnych propozycji oraz współpracy ze znanymi projektantami, czego efektem są niesamowite, efektowne kolekcje. Historia szewskiej sieciówki sięga jednak końca lat 40-tych ubiegłego wieku, a dzisiaj jest jedną z najbogatszych firm na świecie. Szwedzki gigant znalazł się na 2 miejscu najbogatszych marek modowych (pierwszą pozycję zajmuje Nike) – pozostawiając daleko w tyle słynne domy mody, jak Gucci i Louis Vuitton oraz takie firmy jak ZARA, Adidas czy Rolex.

Obecnie w Polsce mamy kilkaset sklepów marki, które znajdują się zarówno w większości centrów handlowych, jak i innych ważnych ośrodkach handlowych. Bez trudu można również zamówić produkty szwedzkiej firmy przez internet.

H&M online

Sklep internetowy to doskonały miejsce do zapoznania się z pełną ofertą marki. Warto przy tym nadmienić, że brand to nie tylko ubrania, buty oraz dodatki, ale także akcesoria do domu. Na stronie internetowej możemy zapoznać się z niedostępną w większości sklepów stacjonarnych ofertą pościeli, ręczników, poduszek, naczyń czy przyborów łazienkowych i kuchennych. Jednak H&M pozostaje przede wszystkim wciąż marką modową, a sklep online to najlepsze miejsce, by rozejrzeć się po aktualnych kolekcjach przed wyjściem do sklepu. W sklepie dostępna jest również dostawa na terenie całej Polski, a termin realizacji zamówień rzadko przekracza 4 dni.

Oferta H&M online (materiał marki)
Oferta H&M online (materiał marki)

[koc_offers category=”kobiety” posts_per_page=”15″]

TOP