H&M i WWF – kolekcja dla dzieci

Marka H&M i WWF połączyły siły, dzięki czemu powstała wyjątkowa kolekcja ubrań dziecięcych. Czy warto zwrócić na nią uwagę? Sprawdzamy.

Jak doszło do współpracy marki H&M i WWF? Wspólnym celem marki i WWF jest dbanie o przyszłość otaczającej nas natury. Walka o środowisko naturalne to priorytet dlatego też współpraca była bardzo owocna. Powstało mnóstwo ciekawych projektów ubrań dla najmłodszych. Dobra jakość materiałów to znak charakterystyczny tej jesienno-zimowej kolekcji.

H&M i WWF

H&M

Ubrania, które powstały przy współpracy domu mody i organizacji dbającej ochronę zwierząt  są kwintesencją działalności organizacji WWF. Wszystkie zostały wykonane  z najlepszego gatunku materiałów –   organicznej bawełny. Posiadają nadruki, które symbolizują zwierzęta zagrożone wyginięciem z naszej planety.

Jesienno-zimowa kolekcja będzie dostępna we wszystkich sklepach H&M, a także od 29 września sklepie internetowym. Marka H&M przeznaczy 10 % zysku ze sprzedaży ubrań z tej kolekcji na działania WWF. To z pewnością pozwoli wesprzeć działania organizacji w związku z ochroną zagrożonych gatunków zwierząt.

Nadruki zwierząt

H&M

Na ubraniach znajdują się nadruki zwierząt takich jak: tygrys, panda, pantera śnieżna, niedźwiedź brunatny, ale też morświn. Reprezentują one grono grupę zwierząt, które cierpią z powodu zanieczyszczenia wód , zmian klimatycznych, mogą też stracić swoje naturalne siedliska. Kolekcja stworzona przez H&M przy współpracy z WWF to przede wszystkim wygodne ubrania, w których każde dziecko będzie czuło się komfortowo. W sklepach będą dostępne: uniwersalne części garderoby, wykonane z bawełny, przeznaczone dla dzieci w wieku 1,5-14 lat. Możemy kupić między innymi swetry z długim rękawem, t-shirty, sukienki, spodnie i wygodne piżamy.

Kolorystka kolekcji

H&M

W kolekcji dominuje kolorystyka w neutralnym tonie. Ubrania dostępne są na przykład w różnych odcieniach szarości, szarości, bieli ale także w kolorze niebieskim. Materiały gwarantują jakość i przede wszystkim komfort używania. Nam jesienno-zimowa kolekcja H&M i WWF bardzo się podoba. Znalazło się w niej mnóstwo ciekawych projektów. Dzieci będą czuły się w tych ubraniach przede wszystkim komfortowo. Ideę całej kolekcji zdecydowanie popieramy i mamy nadzieję, że takich inicjatyw w świecie mody będzie coraz więcej.

[koc_offers posts_per_page=”18″ tag=”trampki”]

TOP