apart

Kampania APART na 40-lecie marki!

Apart-Passione per la bellezza

Apart z okazji swojego 40-leci istnienia stworzył jubileuszową kampanię, promowaną przez wyjątkowe kobiety. Każda z nich jest różna tak jak te cztery dekady w historii marki. Zdjęcia kampanii zostały zrealizowane we Włoszech. Jednak każda z ambasadorek była fotografowana w innym miejscu i regionie tego kraju: Anja Rubik w Wenecji, Kasia Smutniak w Rzymie, Małgorzata Socha nad jeziorem Como zaś Katarzyna Sokołowska w Mediolanie. Wszystkie te miejsca mają swój indywidualny charakter i styl, podobnie jak ambasadorki – 4 silne kobiety, z których każda ma swoją oryginalną osobowość i sposób na życie.

Tysiące wzorów, dziesiątki kolekcji różnorodnej biżuterii Apart

Jubileusz marki zgodnie z tradycją nazywany jest rubinowym. Rubin-to kamień, którego nie brak w kolekcjach Apart. Test on symbolem obfitości i dynamizmu, czyli kwintesencją tej firmy. Z okazji tak okrągłej rocznicy powstała wyjątkowa edycja ekskluzywnych pierścionków z klasycznego lub białego złota. Każdy z nich zawiera po 40 diamentów. To jednak nie koniec niespodzianek. Marka stworzyła również linię ponadczasowych wzorów z pojedynczym brylantem o masie 0,40 ct.

[koc_offers brand=”fossil” posts_per_page=”6″ tag=”biżuteria” cr=”58HHbMHl”]

Anja Rubik w Wenecji

Profesjonalna, najbardziej rozchwytywana i rozpoznawalna polska modelka, po raz kolejny podjęła współpracę z marką Apart. Zrealizowała dla niej wiele kampanii m.in. diamentową i perłową, które były hitem wśród branży modowej. Nowa sesja zdjęciowa gwiazdy modelingu w Weneckich plenerach jest jak spotkanie dwóch ikon. Pełnej uroku i przepięknych krajobrazów Wenecji w duecie z nowoczesną Anją Rubik.

apart
Materiały prasowe

[koc_offers brand=”pieces” posts_per_page=”3″ tag=”naszyjniki” cr=”cUkkvJRs”]

[koc_offers brand=”skagen” posts_per_page=”3″ tag=”naszyjniki” cr=”41h0vTCc”]

Kasia Smutniak w Rzymie

To nowa twarz marki, ponieważ jest to jej pierwsza współpraca z Apart. Kasia Smutniak jest cenioną aktorką, biorącą udział w najbardziej prestiżowych wydarzeniach towarzyskich na świecie. Już od 16 roku życia zamieszkała we Włoszech, dlatego powrót do ojczystej Polski i współpraca z marką są dla niej ogromną przyjemnością i nie lada wyzwaniem. To piękna, utalentowana, niezwykle ceniona oraz popularna gwiazda świata filmu i mody, na której z pewnością biżuteria Apart będzie prezentowała się wyśmienicie.

apart
Materiały prasowe

[koc_offers brand=”pieces” posts_per_page=”3″ tag=”bransoletki” cr=”KgOzzcve”]

[koc_offers brand=”skagen” posts_per_page=”3″ tag=”bransoletki” cr=”SNSEupyZ”]

Małgorzata Socha nad jeziorem Como

Znamy ją z kina, telewizji oraz teatru. To świetna polska aktorka, której uroda, osobowość i styl od lat są inspiracją dla wielu projektantów. Nie raz gwiazda była nominowana, a także nagradzana w prestiżowych plebiscytach, za swój niezwykły talent i rolę, które odgrywała. To olśniewająca, zmysłowa i pełna elegancji kobieta, która jednocześnie zachwyca swoją autentyczną naturalnością. Nic dziwnego więc, że zdjęcia znad romantycznego jeziora Como wyszły tak pięknie.

apart
apart.pl

[koc_offers brand=”tomshot” posts_per_page=”3″ tag=”kolczyki” cr=”Rl63tmys”]
[koc_offers brand=”skagen” posts_per_page=”3″ tag=”kolczyki” cr=”BwjWnatz”]

Katarzyna Sokołowska w Mediolanie

To kobieta, która podbiła serca widzów i redaktorów mody. Od wielu lat pozostawała za kulisami pokazów mody, poprzez ich reżyserię. Jej każda stylizacja zawsze jest doskonała interpretacją najgorętszych modowych trendów. Została sfotografowana w przepięknych plenerach dystyngowanej mody Mediolanu oraz okalających go urokliwych winnic.

apart
Materiały prasowe

[koc_offers brand=”skagen” posts_per_page=”3″ tag=”pierścionki” cr=”XU9hAyJk”]

[koc_offers brand=”michael kors” posts_per_page=”3″ tag=”pierścionki” cr=”8BkEH7uU”]

Włoska noc Apart

Marka z okazji swojego jubileuszu zorganizowała w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie Włoską Noc Apart. Była ona prawdziwą ucztą dla zmysłów, dzięki scenografii z odtworzoną uliczką rodem z Italii. Znajdowały się na niej bajkowe kamieniczki, stragany i fontanna tryskająca wodą. W tle słychać było gwar włoskich uliczek, nagrany kilka tygodni wcześniej. Wszędzie była zaprezentowana biżuteria Apart oraz jej wszystkie nowości. Weneckie gondole oraz włoskie arie wykonywane przez orkiestrę na żywo podkreślały prestiż marki. Noc została zakończona Balem Maskowym, na którym każdy z gości otrzymał zaprojektowaną we Włoszech maskę. A jak Wam podoba się spektakularny pokaz Apart?

apart
Materiały prasowe

[koc_offers brand=”pieces” posts_per_page=”9″ tag=”biżuteria” cr=”5nNiCPqp”]
[koc_offers brand=”tomshot” posts_per_page=”12″ tag=”biżuteria” cr=”IQifBAGe”]

TOP