Kampania Calzedonia na lato 2017

Kampania Calzedonia na lato 2017!!!

Kampania Calzedonia na lato 2017

Kampania Calzedonia na lato 2017 jest pełna słonecznych inspiracji z wysp Turkus i Caicos. To tam właśnie powstawały zdjęcia najnowszej kolekcji strojów kąpielowych marki. Te koralowe plaże, z rosnącymi tam palmami nad krystalicznie czystymi wodami oceanu sfotografował Ben Watts. Na zdjęciach pojawia się czteroosobowy team modelek, będących twarzami kampanii. To młode kobiety pełne energii, które żyją pełnią życia i cieszą się swoją wzajemną przyjaźnią. I taka właśnie więź jest najlepszym określeniem tegorocznej odzieży na SS2017 pod hasłem #GirlGang. Włoska marka chce poprzez nią pozwolić kobietom na wakacyjne szaleństwo, relaks oraz odpoczynek w gronie przyjaciół.

Kampania Calzedonia na lato 2017
Materiały prasowe

[koc_offers brand=”roxy” posts_per_page=”9″ tag=”moda plażowa”]

Kampania Calzedonia na lato 2017 i jej twarze

Kampania Calzedonia na lato 2017 jest promowana przez cztery modelki. Pierwsza z nich to niemiecka supermodelka Antonia (Toni) Garrn, będąca twarzą wielu kolekcji. Często pojawia się ona na okładkach ,,Vogue-a”, ,,Ellie” i ,,Glamour. Druga to 22-letnia Ophélie Guillermand pochodząca z Francji. W trakcie swojej kariery pozowała dla wielu firm high fashion. Kolejna to modelka Blanca Padilla z Hiszpanii, która tam również została odkryta w metrze w Madrycie. Czwartą twarzą kolekcji jest urodzona w Nowej Zelandii Georgia Fowler, rozpoczynająca swoją przygodę z modelingiem już w wieku 12 lat. A odkryła ją słynna agencja IMG Models.
Każda z nich jest pełna młodości, werwy i pasji co z pewnością widać na zdjęciach nowej kolekcji.

Kampania Calzedonia na lato 2017
Materiały prasowe

[koc_offers brand=”seafolly” posts_per_page=”9″ tag=”moda plażowa”]

Kostiumy Calzedonia

Tego lata Calzedonia prezentuje nam najmodniejsze kostiumy kąpielowe w tym sezonie, które są inspirowane latami 90. Znajdują się wśród nich stroje w stylu etno i w paski. Włoska marka nie zapomina również o klasycznych bikini. Każda z nas z pewnością znajdzie tu coś dla siebie, gdyż wszystkie z nich występują w wersji jedno- oraz dwuczęściowej. Dodatkowym bonusem jest możliwość spersonalizowania kostiumów przy pomocy np. naszywek w wybranych sklepach firmy. A jak Wam podoba się kolekcja i kampania Calzedonia na lato 2017?

Kampania Calzedonia na lato 2017
Materiały prasowe

[koc_offers brand=”bench” posts_per_page=”21″ tag=”moda plażowa”]

TOP