KENZOxH&M

KENZOxH&M prezentują najnowszą kolekcję. Kompilacja tych dwóch marek musiała się zakończyć sukcesem! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy relację z tego wydarzenia. Jedno jest pewne – uczestnicy pokazu na pewno się nie nudzili. 

Nowy Jork, Pier 36 – to właśnie tam odbyła się prezentacja wyjątkowej kolekcji  stworzonej przy współpracy KENZO i H&M. Na gości czekało całe mnóstwo atrakcji: prezentacja nowych projektów tych dwóch marek, występ gwiazdy hip-hopu, a także fantastyczny pokaz tancerzy, beatboxerów i muzyków. Jak najlepiej określić ten event? To sztuka na najwyższym poziomie.

KENZOxH&M

 

KENZOxH&M

Lookbook najnowszej kolekcji stworzonej przy współpracy KenzoxH&M znajdziecie także na naszej stronie. O tym jak ubrania prezentowały się na wybiegu zadecydował legendarny  Jean-PaulGoude. Projekty stworzone zostały przez Dyrektorów kreatywnych KENZO, a są nimi: Carol Lim oraz Humberto Leona.

Występ artystyczny

KENZO x H&M

Podczas pokazu KENZO I H&M nie mogło zabraknąć niespodzianki. Na wybiegu pojawili się tancerze, beatboxerzy i muzycy. Połączyli siły i wspólnie wystąpili w genialnej przeróbce remixu Express Yourself” Sama Spiegla. Autorem choreografii był zaprzyjaźniony z marką KENZO Ryan Heffington. Po zakończeniu pokazu mody na scenie pojawił się raper Ice Cube. Publiczność była zachwycona.

Energia KENZO

KENZO x H&M

Jaka jest kolekcja KENZOxH&M? Energetyczna kolorowa i przede wszystkim świetnie zaprojektowana. Jest pełna kolorów, krojów i faktur. Projektanci nie byli oszczędni w doborze kolorystyki i elementów. Skrzętnie łączyli kroje i na pozór niepasujące do siebie elementy. Na wyniku współpracy tych dwóch marek od dawna czekał cały świat mody, ale nie tylko – także klienci, którzy już nie mogą się doczekać dnia, w którym będą mogli zakupić ubrania. A kiedy to się stanie? 3 listopada w aż 250 salonach marki H&M będziecie mogli nabyć te wyjątkowe projekty.

Pokaz mody KENZOxH&M bardzo nam się spodobał i jesteśmy pewni, że zrobił wrażenie na wszystkich gościach tego eventu. Z wybiegu docierała niesamowita energia i pełen wachlarz kolorów. Stroje, które powstały w wyniku współpracy tych dwóch marek z całą pewnością rozweselą polską ulice. Jesteśmy pewni, że Wam także te projekty przypadną do gustu.

[koc_offers posts_per_page=”18″ tag=”bluzki”]

TOP