Kolekcja FENTY by Rihanna

FENTY Rihanna już wkrótce trafi do sklepów. Po udanym debiucie artystki na nowojorskim Fashion Week’u nikt nie ma już wątpliwości, że ubrania a w pełni oddają drapieżny charakter projektantki.

FENTY PUMA by Rihanna to kolekcja ubrań, butów i akcesoriów zaprojektowana przez Rihannę. Inspiracją dla artystki był o kraj kwitnącej wiśni. Wokalistka tworzyła projekty pod wpływem obserwacji ulic tętniącej życiem współczesnej Japonii. Brała pod uwagę zarówno tamtejszy styl, jak i bogatą kulturę i tradycję kraju. Połączenie japońskich akcentów z gotyckimi elementami to strzał w 10!

FENTY Rihanna

Zanim FENTY PUMA by Rihanna trafi do sklepów wokalistka miała okazję zaprezentować swoje projekty podczas tegorocznego nowojorskiego Fashion Week’u. Odbywające się w dniach 8-14 września jedno z najważniejszych modowych wydarzeń roku dało szansę Rihannie na pokazanie talentu również w dziedzinie designu. Współpraca z marką Puma dała umożliwiło wokalistce na pełną swobodę działania. Buty i ubrania oddają jej drapieżny charakter.

FENTY Rihanna i oversize

FENTY PUMA by Rihanna to brak tradycyjnego podziału na modę męską i żeńską. Oversizowe formy sa na to najlepszym pomysłem. Ubrania, które trafią do sklepów już wkrótce z pewnością przypadną do gustu każdej kobiecie, która stawia na komfort i wygodę. Wśród nich znalazły się sukienki, wygodne bluzy, kurtki oraz spódniczki.

Projekty, które pojawią się na sklepowych półkach już w październiku to Creepery oraz sneakersy na obcasie. Wokalistka bardzo ciepło wspomina pracę nad kolekcją: “Chciałam zabrać markę PUMA do zupełnie nowego miejsca, nieprzewidywalnego i niespodziewanego. Postawiłam na japońską ulicę. Projektując, bawiłam się fakturą i sylwetkami, a wszystkie materiały są najwyższej jakości. Na nowo zinterpretowałam japońską tradycję”

Fani Rihanny będą mogli zobaczyć kampanię promującą FENTY PUMA by Rihanna. Przed obiektywem fotografa Willy Vandeperre stanęły modelki Fei Fei Sun, Cong He i Sang. Za produkcję odpowiada agencja M/M.

 

Czy FENTY Rihanna przypadnie do gustu również klientkom? Tego dowiemy się już wkrótce. Na terenie Polski projekty wokalistki będzie można kupić z tej kolekcji dostępne  w WSS przy Chmielnej 20 w Warszawie.

[koc_offers posts_per_page=”18″ tag=”trampki “]

 

TOP