Królowe second-handów (fot. lifetimetv.pl)

Królowe second-handów – nowy program na Lifetime

Lifetime to amerykańska stacja telewizyjna należąca do grupy A+E Networks. Jest z nami w Polsce od końca 2014, a już od 10 października będziemy mogli oglądać pierwszy autorski program stacji. Poprowadzi go jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich bloggerek – Tamara Gonzalez Perea, czyli Macademian Girl.

Królowe second-handów

W każdym odcinku uczestniczki będą rywalizować ze sobą o tytuł “Królowej”, przygotowując tematyczne stylizacje z ubrań i dodatków, które uda im się “upolować” w sklepach z używaną odzieżą. Pomagać im i oceniać ich kreacje będzie Macademian Girl. Program realizowany jest we współpracy z Endemol Shine Polska, która realizowała takie bardzo popularne programy jak Twoja twarz brzmi znajomo”, „The Brain. Genialny umysł” czy „MasterChef”.

“Królowe second-handów” mają pokazać odbiorcom, że modny wygląd nie musi kosztować majątku. Ubrania z second-handów pozwalają stworzyć oryginalne, nietuzinkowe kreacje za niewielkie pieniądze. Producenci chcą, by program stał się swojego rodzaju inspiracją. Czy okaże się sukcesem? Przekonamy się już 10 października!

TOP