Kwiecista kolekcja PUMA

Puma zaprezentowała jesienna kolekcję. Fani kwiecistych motywów będą zachwyceni.

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Jesienna kolekcja marki Puma powstała przy współpracy z Caroll Lynn, znaną jako Careaux. To jedna z ważnych postaci w świecie mody. Caroll pochodzi z Holandii i jest graficzką. Jej zamiłowanie do kolorów ma swoje odzwierciedlenie w propozycji jesiennych trendów zaprezentowanych przez tę firmę. Czy współpraca Pumy i Caroll wyszło obu stronom na dobre? Sprawdźmy!

Puma ważna dla sportowców

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Puma to jedna z najważniejszych modowych marek. Jej projektanci od ponad 65 lat tworzą projekty butów i ubrań sportowych. Chętnie zakładają je zarówno profesjonalni sportowcy, jak i zwykli śmiertelnicy. Odzież produkowana przez firmę ma swoje wykorzystanie wśród osób  zajmujących się zawodowo fitnessem, bieganiem, piłką nożną, nawet sportami samochodowymi. Produkty tej marki można znaleźć na terenie aż 120 krajów świata. Do sklepów właśnie trafia jesienna kolekcja.

Careaux

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

 

Caroll Lynn słynie z nietuzinkowych połączeń. Uwielbia miksować casualowy styl ze streetartem. Nikogo wiec szczególnie nie dziwi najnowsza kolekcja. W projektach Caroll nie brakuje kwiatów, printów i niestandardowych  elementów. Jej znakiem rozpoznawczym jest kolor różowy. Zdaniem tej artystki to właśnie on definiuje kobiecą siłę.

Projektantka niczym czarodziejka potrafi przeistoczyć nawet najbardziej pospolity przedmiot codziennego użytku w dzieło sztuki. Tak też stało się w przypadku słynnego w latach 90. modelu butów biegowych: Duplex OG. Dziś pojawiają się w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnym oraz białym. Na pięcie wykończone są skórą, posiadają także złote logo marki. Careaux wzięła także na warsztat Puma Suede. Model jest teraz dostępny w czarnej, białej, a także różowej wersji. Nie mogło na nich zabraknąć także charakterystycznych printów.

Blaze of Glory

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Jednym z najmocniejszych elementów nowej kolekcji jest model  Blaze of Glory. Został wykonany  z perforowanej skóry. Obowiązkowym elementem jest różane wykończenie. Ten design naprawdę zachwyca. Każda z nas byłaby nimi naprawdę zachwycona.

Czy nowa kolekcja marki Puma nas zachwyciła? Zdecydowanie! Nowoczesność w połączeniu zawsze się sprawdza. Kwiaty i printy zdecydowanie podbiją wasze serca.

[koc_offers posts_per_page=”18″ tag=”trampki “]

 

 

TOP