źródło: instagram, @jayjankowska, @magcys

Mag Cysewska i Jay Jankowska na liście Newcomers

Czym dokładnie jest zestawienie modelek ze strony models.com? Specjaliści i redakcja models.com tworzą co sezon specjalną listę dobrze rokujących modelek, którym pisana jest niemal świetlana przyszłość. Na podstawie wcześniejszych sesji zdjęciowych, a przede wszystkim po zebraniu danych z wybiegów mody, wybierane są najciekawsze i najpiękniejsze nowe twarze. Trzeba przyznać, że dziewczęta z listy często osiągają sukcesy na wybiegach, dlatego też interesują się zestawieniami nie tylko fani, ale i kreatorzy mody. W marcu została opublikowana najnowsza lista zwana TOP NEWCOMERS F/W 2017 i właśnie na niej znalazły się dwie polskie modelki.

A post shared by Mag Cysewska (@magcys) on


Mag Cysewska to energiczna, ciemnooka dziewczyna mierząca 175 cm wzrostu. Mimo młodego wieku zachwyciła spore już grono projektantów. Występowała na wybiegach mody między innymi u Valentino, Chanel, Miu Miu i Dior. Największy poklask zebrała jednak gdy pojawiła się jako modelka otwierająca pokaz u artysty Anthony Vaccarello. Macierzystą agencją Mag Cysewskiej jest Mango Models znajdująca się w Warszawie. Współpracowała też z DNA Models w Nowym Yorku czy Oui Management w Paryżu. Dla bardziej ciekawskich z nas, Mag Cysewska ma swojego aktywnego Instagrama @magcys z 3,5 tysiącem obserwujących.

@Dior again and again and again ? #obsessed ??‍♀️ #Model#Dior#JayJankowska

A post shared by JAY Jankowska (@jayjankowska) on


Jay Jankowska to z kolei piękna modelka o charakterystycznych, grubych brwiach i jasnych oczach. Mierząca 180 cm Jay ma już nieco większe doświadczenie niż Mag, więc bardzo cieszymy się, że również udało jej się trafić na listę models.com. Zobaczyć ją mogliśmy między innymi na wybiegach Calvin Klein F/W 17 Show, Victoria Beckham F/W 17 Show, Carolina Herrera F/W 17 Show, Emilio Pucci F/W 17, Giorgio Armani F/W 17 Show czy Peter Pilotto F/W 17 Show gdzie też Jay Jankowska zamykała pokaz. Obserwować Jay można też na Instagramie @jayjankowska, gdzie ma 4,5 tysiąca śledzących profil fanów.
[koc_offers posts_per_page=”18″ category=”kobiety” tag=”sukienki-letnie”]

TOP