MarnixZalando

MarnixZalando to połączenie idealne! Kolekcja Step Into MARNI już od 27 października 2016 pojawi się wyłącznie w sklepie Zalando. Jeśli jesteście ciekawe jak wyglądają projekty, zajrzyjcie do tego postu.

Czym jest Marni? To włoska luksusowa marka, która na rynku modowym dokonała całkiem sporego zamieszania. Jej projekty są skierowane głównie do wymagających klientów. Tym razem projektanci postanowili dokonać wariacji na temat czterech najważniejszych modeli obuwia, które klienci Zaladno lubią najbardziej, czyli: Dr. Martens, Reebok, Timberland oraz Vans. Same widzicie, że takie połączenie może nieźle zamieszać!

MarnixZalando to duet idealny

MarnixZalando

 Marka Marni słynie z szalonych pomysłów, uwielbia łączyć ze sobą na pozór niekoniecznie pasujące do siebie elementy.  W przypadku Dr. Martens’ea, Reebok’a, Timberland’a oraz Vans’a wydobyła wszystko to co w nich najlepsze. Postawiła na charakterystyczne elementy, które każdy znawca mody bardzo dobrze zna. Poza wydobyciem kwintesencji konkretnych marek Mani dodała drobne elementy, nieco awangardowe, które dodatkowo podkreślają wyjątkowość tej kolekcji.

Kształty i kolory

MarnixZalando

Niekonwencjonalne podejście do mody marki Marni sprawiło, że każdy z nowych modeli jest bardzo orginalny i zaskakujący. Takich projektów świat mody jeszcze nie widział. Relacja Marni z pozostałymi markami sprawiła, że cała kolekcja jest spójna i konsekwentna.
MarinixZalando
Jesteśmy pewni, że Kolekcja Step Into MARNI zrobi wrażenie na wszystkich. Paleta barw i modeli jest naprawdę ogromna. Każdy z butów jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Jednakże całkowity zamysł projektu jest bardzo spójny. Projektanci postawili głównie na skórę, ale pojawiły się także świetne dodatki,  między innymi frędzle. Kolekcja jest skierowana zarówno dla kobiet i dla mężczyzn. Dominuje kolorystyka czerni oraz różnych odcieni nude. W butach Step Into MARNI możecie iść zarówno do pracy (o ile nie obowiązuje Was klasyczny dress code) ale też na spotkanie z przyjaciółką. To buty dla każdej z nas. Nie dość, że świetnie wyglądają, to są w dodatku bardzo wygodne. Kolekcja MarnixZalando już 27 października pojawi się w sklepie Zalando. My już zaczynamy odliczanie.
[koc_offers posts_per_page=”18″ tag=”trampki”]

TOP