Melissa buty idealne na każdą okazję! (fot. melissa.com.br)

Melissa buty idealne na każdą okazję!

Melissa buty kultowe?

Buty Melissa są chyba już znane każdemu. Popularność zyskały kilka lat temu i od razu podbiły serca wielu kobiet, które cenią sobie wygodę i nietuzinkowy styl. Czym są Melissa buty (Melissa shoes)? To obuwie wykonane ze specjalnego materiału zwanego Mel-flex, będącego połączeniem kauczuku i plastiku, dzięki czemu gumowe meliski są bardzo wygodne. Melissa buty to ogromna różnorodność wzorów i fasonów. Wśród najbardziej kultowych kolekcji możemy wymienić, np. Campana, czyli plecione baleriny, czy Ultra Girl – ozdobione kwiatami lub kokardkami kolorowe obuwie.

Mel by Melissa

Mel by Melissa to baleriny, japonki i klapki, które dostępne są w bardziej atrakcyjnych cenach niż główna kolekcja marki. Wiele osób jednak z niepokojem patrzy na “gumowe” buty. Oryginalne buty Mel by Melissa mają pozytywne opinie, jednak warto pamiętać, że na rynku pojawiło się wiele podróbek. Te wykonane są często ze znacznie gorszego materiału, podobnie, jak to ma się w przypadku butów CROCS i ich podróbek.

Melissa buty - wybrane modele z oferty Zalando (fot. zalando)
Melissa buty – wybrane modele z oferty Zalando (fot. zalando)

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”kobiety” tag=”baleriny” brand=”melissa”]
Zobacz także najmodniejsze letnie obuwie na ten sezon >>>

Melissa we współpracy z gwiazdami

Melissa współpracuje również z gwiazdami i znanymi projektantami, tworząc wyjątkowe kolekcje, które wyróżniają się niespotykanym nigdzie indziej designem. Ogromną popularnością cieszy się kolekcja Vivienne Westwood x Melissa, ozdobione charakterystycznymi sercami. Znajdziemy tu także modele inpirowane stylem punk, bardzo charakterystyczne dla Westwood. Jedną z nowszych kolekcji jest z kolei Melissa + Karl Lagerfeld. Jak można się domyślić współpraca zaowocowała niespotykanymi projektami, w których czuć nieco pozytywnego szaleństwa charakterystycznego dla Lagerfelda.

Melissa buty z kolekcji Melissa + Karl Lagerfeld (fot. melissa.com.br)
Melissa buty z kolekcji Melissa + Karl Lagerfeld (fot. melissa.com.br)

Buty Melissa sklep

Melissa baleriny i inne gumowe buty możemy kupić w oficjalnym sklepie internetowym marki, jednak nie dostępny jest on w języku polskim, co może być dla niektórych przeszkodą. Melissa buty kupimy również w partnerskich sklepach online, np. na Zalando, Ansewar czy ASOS. Warto kupować melisski jedynie w zaufanych miejscach, ponieważ ilość podróbek, jaka pojawia się na rynku niestety wciąż rośnie. Pamiętaj również, że buty tej marki kosztują często kilkaset złotych, dlatego modele w dużo niższych cenach powinny wzbudzić twoją czujność.
[koc_offers posts_per_page=”21″ category=”kobiety” brand=”melissa”]

TOP