źródło: zara.com

Modne falbany hitem sezonu wiosna/lato 2017

Pomysł na falbany

Na wybiegach mody zagościło całkiem sporo ubrań przyozdobionych falbanami. Czy to oznacza, że ten niepozorny element powraca do łask? Jak najbardziej i powiemy więcej, każda z nas powinna chociaż raz przymierzyć bluzkę w tym romantycznym, nieco hiszpańskim stylu. Falbany mogą pojawić się między innymi w formie żabotu na koszuli, ale o wiele mniej obfitego niż możemy to pamiętać z kreacji naszych babć. Projektanci w tym sezonie stawiają na subtelność. Jeśli szykujemy się na przykład na spotkanie biznesowe czy rozmowę o pracę wybierzmy proste spodnie, a do nich znakomicie nada się koszula z falbanami. Ciekawy i nieoczywisty wybór na pewno przyciągnie wzrok i podkreśli naszą pewność siebie. Co powiecie na spódnicę której motywem przewodnim będą falbany? Mogą się one znaleźć się u dołu spódnicy z dżerseju jak i w formie baskinki podkreślając nasze kobiece kształty.
[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”koszule”]

Suknia ślubna

Co powiecie na falbanę na sukni ślubnej? Zdawać by się mogło, że ostatnio wśród kreacji ślubnych królują głównie koronki i nie ma już miejsca na falbanki. Projektanci stanowczo kręcą głowami uważając sezon wiosna/ lato 2017 za okres odpowiedni do pokazania się w falbanach. Przyjrzyjmy się więc kilku kreacjom przyozdobionym w taki sposób. Falbany mogą występować w różnych miejscach na sukni wcale nie jest powiedziane, że cała musi być nimi pokryta. Co powiecie na skromny, prosty krój gdzie falbany występują tylko na rękawkach? Suknia o kroju syreny z falbanami przy ziemi na pewno zachwyci nie jedną pannę młodą. Naszym jednak faworytem jest koronkowa suknia z głębokim dekoltem i falbanami rozchodzącymi się na modłę sukni XVIII wieku, tylko z tyłu zaraz spod talii.

Falbany na sukniach ślubnych [źródło: morilee.com]
Falbany na sukniach ślubnych [źródło: morilee.com]

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”czółenka” color=”biały”]

Falbany w roli głównej – stylizacja

Falbany zwłaszcza powinny pokochać te z nas które nie mają największego biustu. Sukienki z falbanami pojawiającymi się jedynie z przodu, czy koszule to jest właśnie coś czym powinnyśmy się zainteresować. Falbana pojawiająca się na piersi pasować będzie zarówno do spódnicy ołówkowej jak i spodni wizytowych. Jeżeli wolimy casual style i chcemy nadać mu fal wybierzmy bluzkę z falbanami, a do tego jeansy i na przykład sandały.

[koc_offers posts_per_page=”15″ category=”kobiety” tag=”spódnice”]

TOP