pinterest.com

Naszywki – ciekawe stylizacje na lato

Jak ożywić stylizację?

Moda letnia i bardzo wiele możliwości na upiększenie naszych ubrań puka właśnie do drzwi. Wystarczy uzbroić się w kilka ciekawych, kolorowych przypinek czy naszywek i do dzieła! Dla niektórych z nas ozdoby te mogą się kojarzyć z czasami, gdy punk królował na ulicach. Na szczęście tak się jednak składa, że moda streetwear ostatnimi czasy stała się niezwykle popularna. Luźne, wygodne ciuchy plus naszywki tam gdzie się nam tylko podoba! Jak jednak przyozdobić nasze kreacje z umiarem? To już zależy od naszego uznania, my osobiście polecamy od trzech do pięciu naszywek na jednym rodzaju odzieży. Tak jak wspominałyśmy, nie ma zasady – ile dokładnie przypinek musi znaleźć się na przykład na kurtce. Przypinki są wygodniejszym wyborem dla tych z nas które nie radzą sobie najlepiej z igłą i nicią. Z kolei wybierając naszywki, możemy sięgnąć po takie które można przyczepiać na rzep. Przyszywamy rzep do odzieży, a następnie zmieniamy naszywkę w zależności od humoru.

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”kurtki-jeansowe”]

Naszywki nie tylko dla Niej

Wybór naszywek jest bardzo szeroki i chyba nie powinno dziwić, że to mężczyźni bardzo je sobie upodobali. Co prawda rzadziej na odzieży częściej na plecakach, ale może czas odwrócić ten trend? Naszywki militarne znakomicie nadadzą się dla Niej jak i dla Niego. Rękaw kurtki, przód czapki z daszkiem czy kieszeń jeansów, miejsc jest całkiem sporo do wyboru. Jeśli chcemy przekonać naszych kolegów czy lubych do wypróbowania nowej mody, może zaproponujmy im naszywki wojskowe? Męskie motywy pasować będą do skórzanych i przede wszystkim jeansowych kurtek, nie zmuszajmy panów do obklejania przypinkami ich spodni, te zostawmy dla siebie!
[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”mężczyźni” tag=”kurtki-skórzane”]

Kolorowa moda!

Naszywki jak już pisałyśmy można zakupić oddzielnie i naszyć je na przykład na tylne kieszenie jeansów. Wyobraźmy też sobie naszywki na spodnie typu shorty! Kwiatowe wzory czy postacie z animacji znakomicie pasować będą do do spodenek, wytartej kurtki czy bejsbolówki. Sami projektanci również postarali się dać nam coś od siebie. W sklepach można z łatwością dostać jeansy czy kurtki z naszytymi już wzorami lub przypinkami w zestawie.

Naszywki stylizacja [lakier: douglas.pl | koszulka, szorty, kurtka: H&M | buty: zalando.pl | naszywki: dawanda.com]
Naszywki stylizacje [lakier: douglas.pl | koszulka, szorty, kurtka: H&M | buty: zalando.pl | naszywki: dawanda.com]

[koc_offers posts_per_page=”9″ category=”kobiety” tag=”szorty-jeansowe”]

TOP