źródło: hm.com

Nike i H&M najcenniejszymi markami na świecie

Na świecie jest tylko kilka pewnych rzeczy i my do tej listy chcemy dopisać jeszcze ubrania. Nago raczej nigdy chodzić nie będziemy, a wręcz przeciwnie. Zależy nam na odpowiedniej prezentacji swojej osoby i stąd cały biznes odzieżowy czuje się z roku na rok coraz lepiej. W najnowszym zestawieniu najcenniejszych marek odzieżowych na świecie stanowczo wybija się Nike. Daleko w tyle pozostawił, swojego pomyśleć można by było największego konkurenta Adidasa.

Czemu jednak firma zawdzięcza aż tak wielki prestiż? Oczywiście wysłuchiwaniu potrzeb klientów. Nike jako jedna z nielicznych marek odzieżowych stworzyła unikalną sportową linię ubrań dla Muzułmanek. Oprócz stylowych spodni i koszulek zestawy zawierały też hijab dostosowany do sportowego trybu życia. To nie wszystko, Nike oferuje również wiele kompletów ubrań dla pań plus size. Te puszyste z nas które poszukiwały sportowych ubrań w rozmiarach XL+ doskonale wiedzą jak ciężko znaleźć coś ładnego. Nike oferuje nie tylko stylową odzież, ale i wytworzoną z wysokiej jakości materiałów.

Drugą najcenniejszą marką odzieżową okazało się być H&M. W przypadku tej firmy widać jak ważny jest dobry marketing oraz zaangażowanie w światowe problemy. Czy jednak tylko na tym firma stoi? Oczywiście, że nie. Oprócz zatrudniania gwiazd telewizji i sportu do swoich promocji, H&M przemyca sławy ze świata mody do tak zwanych sieciówek. Ile takowych sklepów możemy znaleźć wokół siebie? H&M oferuje nam możliwość założenia na siebie oryginalnych i niepowtarzalnych ubrań, stworzonych specjalnie dla nas przez projektantów. Sukces można osiągnąć na różne sposoby jak widzimy na dwóch powyższych firmach. Czy w waszej szafie znajduje się coś marki H&M lub Nike?


[koc_offers posts_per_page=”18″ category=”kobiety” tag=”swetry-i-bluzy”]

TOP