skarpetki happy socks

Nowa odsłona marki produkującej skarpetki happy socks!

Skarpetki Happy Socks

Skarpetki Happy Socks to już od wielu lat lider wśród producentów. Swoją popularność i sympatię klientów marka zdobywa już od 2008r. To właśnie wtedy szwedzka firma opanowała rynek swoimi kolorowymi produktami. Cieszą się one renomą dzięki swoim ciekawym wzorom oraz wykonaniu z bawełny najwyższej jakości. Wszystko to z dnia na dzień sprawia, że skarpetki rozprzestrzeniają się po całym świecie zyskując przy tym coraz to większe rzesze fanów. To właśnie dzięki temu firma postanowiła wzbogacić swój asortymentu o bieliznę.

materiały prasowe
Materiały prasowe

[koc_offers brand=”polo ralph lauren” posts_per_page=”3″ tag=”skarpety i rajstopy”]
[koc_offers brand=”falke” posts_per_page=”3″ tag=”skarpety i rajstopy”]

Dawniej tylko skarpetki Happy Socks teraz także bielizna

Do tej pory design-erskie skarpetki Happy Socks zdobyły ogromną popularność. Spowodowało to, że marka postanowiła pójść o krok dalej, tworząc swoją debiutancką kolekcję bielizny. Wyróżniają ją kolorowe wzory, przełamujące codzienną rutynę. Jej dodatkowym atutem jest idealne dopasowanie do wszystkich modeli skarpet oferowanych przez firmę. Posiada ona wiele ciekawych rozwiązań tj. nowoczesna wersja majtek typu hipster dla kobiet i krótkie bokserki dla mężczyzn. Cała kolekcja została wykonana z bawełny i elastanu, które pozwalają na jeszcze większy komfort użytkowania. Można więc śmiało powiedzieć, że nowa kolekcja bielizny Happy Socks to doskonałe połączenie kunsztu, kreatywności oraz najwyższej jakości.

materiały prasowe
Materiały prasowe

[koc_offers brand=”camano” posts_per_page=”9″ tag=”skarpety i rajstopy”]

Bielizna Happy Socks

Kolekcja bielizny Happy Socks to sposób na rozweselenie naszej garderoby. Każdy jej element został wykonany z pasją oraz starannością, które z pewnością docenią zadowoleni użytkownicy. Znajdziemy w niej różne modele majtek, bokserek oraz szortów w wersji damskiej i męskiej. Z każdym dniem stają się ona coraz bardziej pożądane, dzięki swoim niepowtarzalnym i nadzwyczajnym kolorom oraz wzorom. Należą do nich m.in. soczyste owoce, kolorowe groszki a także geometryczne kształty. Cała kolekcja jest już dostępna w sklepach stacjonarnych.
A czy Wam podoba się bielizna i skarpetki Happy Socks?

materiały prasowe
Materiały prasowe

[koc_offers brand=”triumph” posts_per_page=”21″ tag=”bielizna”]

TOP