promod

Nowa wiosenna kolekcja Promod już w sklepach!

Co wiesz o marce Promod?

Marka Promod Boutiqe Francaise została założona w 1975 roku przez Francuza Francisa Charles’a Pollet. Oferuje ona klientom szeroki asortyment produktów. Jej odzież to przede wszystkim wyjątkowe materiały w wyrafinowanym kobiecym stylu oraz o najwyższej jakości. W Polsce jej produkty pojawiły się dopiero w 1999 roku. Obecnie posiada ona sklepy w największych galeriach handlowych w Polsce oraz w 40 innych krajach na świecie. Poza sprzedażą stacjonarną zajmuje się również swoją stroną internetową, gdzie także można nabyć jej produkty.

promod
materiały prasowe

[koc_offers brand=”navy london” posts_per_page=”6″ tag=”spódnice”]

Nowa kolekcja Promod inspirowana Afryką

Najnowsza kolekcja wiosenna od marki Promod to zestawienie Afrykańskiego klimatu z elegancją i subtelną kobiecą naturą. Znajdziemy w niej przede wszystkim odzież pełną mocnych graficznie akcentów czerpiących inspirację z etnicznych wzorów. Dodatkowo składa się ona ze specjalnie skomponowanych gotowych zestawów stylizacji z elementów nowej linii odzieży oraz z niesamowitych dodatków. Nic więc dziwnego, że klienci od razu pokochali nową linę odzieży.

promod
materiały prasowe

[koc_offers brand=”swing” posts_per_page=”9″ tag=”sukienki”]

Co znajdziemy w wiosennej kolekcji Promod?

Lookbook wiosenno-letniej kolekcji na rok 2017 od francuskiej sieciówki jak zawsze prezentuje się świetnie. Jej motywem przewodnim jest mieszanka francuskiego szyku z casualem i nutką elegancji. To linia odzieży pełna wyjątkowych stylizacji, będących uosobieniem kobiecości oraz tradycji. A składają się one z dużego wyboru bluzek, lekkich koszul i topów w kilku stylach. Są one połączone z różnymi fasonami spodni i spódnic. Dodatkowo znajdziemy wśród nich jak zawsze przepiękne sukienki oraz mnóstwo ciekawych dodatków. A jak Wam podoba się nowa kolekcja marki Promod?

promod
materiały prasowe

[koc_offers brand=”naf naf” posts_per_page=”21″ tag=”odzież”]

TOP