Nowe centra handlowe, które otworzą do końca 2017 (fot. Jacek Łu)

Nowe centra handlowe, które otworzą do końca 2017

W Polsce powstaje coraz więcej centrów handlowych, zarówno w nowych miastach, jak i tam, gdzie galerii handlowych jest już sporo. Jakie sklepy zostaną otwarte do końca 2017 roku?

Nowe centra handlowe:

  • Galeria Północna (Warszawa) – pierwsze centrum handlowe na Białołęce i jedno z największych w Warszawie. Znajdziemy tu około 250 sklepów, kino Cinema City oraz atrakcje na świeżym powietrzu w strefie zorganizowanej na dachu galeri.
  • Wroclavia (Wrocław) – centrum handlowe połączone z nowoczesnym dworcem PKS, położone obok dworca PKP. Znajdować się tu będzie m.in. 200 sklepów, kino Cinema City i pierwsza we Wrocławiu sala IMAX. Zadebiutują także zupełnie nowe marki modowe mi.n Forever 21, Steve Madden czy Sfera.
  • Serenada (Kraków) – centrum powstaje jako uzupełnienie istniejącego kompleksu, w którym znajduje się m.in. OBI, Multikino czy park wodny. W Serenadzie będziemy mogli odwiedzić 170 sklepów, w tym po raz pierwszy w mieście – Forever 21, New Look i Van Graff.
  • Vivo! (Krosno) – znajdziemy tutaj m.in. ponad 70 sklepów, a także kino Helios – pierwszy multipleks w mieście.
  • Skende Shopping IKEA (Lublin) – będzie to centrum handlowe zorganizowane wokół nowo-otwartego sklepu szwedzkiej marki. Znajdziemy tutaj takie sklepy jak H&M czy Euro RTV AGD, ale także konkurencyjne meble: VOX i Black Red White.

Dodatkowo do końca roku zakończona zostanie także rozbudowa warszawskiej Arkadii oraz szczecińska Galaxy. Wraz z zakończeniem rozbudowy powitamy w obu centach handlowych nowe sklepy, restauracje i lokale usługowe.

TOP