wyprzedaże

Nowy pomysł na wyprzedaże od H&M!

Wyprzedaże ubrań od H&M

Marka H&M już w czerwcu 2018 roku zgodnie z zapowiedzią Mattiasa Ekberga, dyrektora kreatywnego nowej wyprzedażowej marki Afound otworzyła nowy sklep. Ma on działać na zasadach zbliżonych do outletu i zrzeszać ze sobą szwedzkie brandy H&M pod jednym dachem, ale jednocześnie oferować swoim klientom produkty w bardzo obniżonych cenach. Póki co ze wstępnych informacji w ofercie sklepu mają znaleźć się produkty ze znanych linii H&M, Arket, &Other Stories, czy trochę droższego COSa. Ponadto kolejnym newsem jest informacja o nawiązanaiu współpracy z nowymi firmami i pozyskanie ich projektów. Wszystko więc wskazuje na to, że pomysł na wyprzedaże odzieży damskiej i męskiej może okazać się doskonałym, a co ważne opłacalnym biznesem nie tylko dla firmy, ale też dla klientów sklepów.

 

Gdzie pojawią się pierwsze luksusowe wyprzedaże odzieży?

Pierwsze tego typu sklepy stacjonarne pojawią się w Sztokholmie oraz w Malmo. To właśnie tak pomysł wejdzie w życie, pytanie tylko, czy to się uda? Prognozy są jak najbardziej pozytywne, bo przecież każdy klient woli wybierać wyprzedaże bielizny oraz odzieży, niż zakupy w tradycyjnych cenach. Jednak póki co wszyscy są dobrej myśli, miejmy więc nadzieje, że projekt się powiedzie i już niebawem tego typu salony stacjonarne pojawią się na polskim rynku.

 

Wyprzedaże online

Jest jednak pewna alternatywa, jaką jest otworzenie sklepów internetowych Afound równolegle do stacjonarnych. Jednak jak taki przypływ promocji oraz klientów przyjmą serwery brandu. Tutaj może być zdecydowanie gorzej, tym bardziej że w ostatnich latach na przykład nie jedne wyprzedaże po świętach były bardzo licznie odwiedzane przez klientów, co powodowało zbyt duże przeciążenia, czyli tym samym brak dostępu dla wielu z nich do strony internetowej. A może firmie udało się w końcu przezwyciężyć to utrudnienie, pozwalając tym samy na zakupy online ogromnej ilości nabywców. Jedno jest pewne, że na razie informacji jest nie wiele, także pozostaje nam tylko czekać na to, jakie kroki wykona H&M w najbliższym czasie.

 

TOP