Ochnik: galanteria skórzana na zimę

Marka Ochnik zaprezentowała jesienno-zimową kolekcję, której twarzą jest Małgorzata Kożuchowska. Wśród najnowszych projektów znalazła się między innymi galanteria skórzana.

Najnowsza kolekcja tego domu mody to ubrania i dodatki, które kapitalnie sprawdzą się jesienią i zimą. Znalazły się  się skórzane torebki i rękawiczki. Jesteśmy pewni, że spodobają się każdej z Was.

fot.materiały prasowe
fot.materiały prasowe

 

Ochnik i Kożuchowska

Ta marka stawia przede wszystkim na jakość. W swoich projektach wykorzystuje najwyższej klasy materiały. Nie bez przyczyny twarzą najnowszej kampanii po raz kolejny została Małgorzata Kożuchowska – jedna z największych gwiazd polskiego show biznesu. Jakie projekty przyszło jej promować? Sprawdźmy!

fot.materiały prasowe
fot.materiały prasowe

Rękawiczki

Każda, dobrze zaprojektowana jesienna kolekcja składa to modele płaszczy, kurtek puchowych, czy futer. Idealnymi dodatkami do nich są oczywiście akcesoria i dodatki. Jesienią powinniśmy bazować na tych, które pozwolą nam utrzymać ciepło. Marka Ochnik proponuje swoim klientkom mnóstwo modeli rękawiczek.  Podstawowym materiałem, z którego są wykonane to oczywiście skóra. A wśród kolorów znajdziemy: czarny, szary, granatowy ale także brązowy.

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Torby

Najnowsza kolekcja to także torby. W jesiennych trenach przeważają głównie te kształtem przypominające worek. Bez problemu wrzucimy do nich wszystkie najpotrzebniejsze przedmioty. Projektanci tego domu mody nie zapominają o wielkich wyjściach. W nowej kolekcji nie zabrakło kopertówek. My szczególnie zwróciliśmy uwagę na czarny model ze złotym paskiem. Przypominający charakterystyczne torebki z kolekcji Chanel.Według Ochnika jesienią warto postawić także na listonoszki. Te torebki kapitalnie sprawdzają się na niezobowiązujące wyjścia ze znajomymi czy też na uczelnię. W tym sezonie w swojej szafie warto mieć ten model torebki w w granatowym i burgundowym kolorze.

fot.materiały prasowe
fot.materiały prasowe

Portfele

Zgodnie z jesienno-zimowymi trendami w naszej torebce powinien znaleźć portfel w kształcie prostokąta, do którego z całą pewnością włożymy pieniądze, karty kredytowe, a także niewielkie dokumenty. Postawmy na odcienie szarości i brązu.

[koc_offers posts_per_page=”6″ tag=”portfele”]

Galanteria ze skóry ekologicznej

Naszą uwagę zwróciła także część kolekcji wykonana ze skóry ekologicznej. Wśród projektów znalazły się torebki i portfele. Przeważają pastelowe kolory.

[koc_offers posts_per_page=”18″ tag=”torebki”]

TOP