orsay kolekcja

Orsay kolekcja na wiosnę-lato 2017

Orsay Kolekcja: w pogoni za najnowszymi trendami

Orsay kolekcja została zainspirowana modową blogsferą i kobiecym street style ze światowych stolic mody. Dzięki tym trendom marka stworzyła wyjątkową odzież pełną świeżych oraz modnych kontrastów. Znajdziemy tu wiele militarnych i metalicznych akcentów, które są doskonałym uzupełnieniem kobiecych zestawów. Dodatkowo marka prezentuje trend ‘athleisure’, czyli elegancję na sportowo w niezwykle ultra-kobiecym wydaniu. Jak zawsze w najnowszej kolekcji nie da się nie dostrzec motta Orsay: ,,Stylizacje, w których kobieta czuje się i wygląda po prostu świetnie”. Więc zgodnie z nim nośmy odzież od Orsay i dzięki niej pozwólmy sobie na rozkwit naszej kobiecej energii.

orsay kolekcja
Materiały prasowe

[koc_offers brand=”only” posts_per_page=”6″ tag=”spodnie”]

Orsay kolekcja: nowości sezonu!

Najnowsza Orsay kolekcja wyjeżdża poza modowe kontury. Cechują ją dekoracyjne hafty i nowoczesna koronka gipurowa, które tak pięknie przyozdabiają kwieciste sukienki. Znajdziemy tu również odzież szkicowaną ekstrawagancką kreską oraz grę kontrastów podbitą słonecznym żółtym kolorem. Wszystko to tworzy niesamowitą mieszankę najróżniejszych trendów. Czego najlepszym dowodem jest zestawienie luźnego stylu z satyną i zwiewnym tiulem. Lekkie tkaniny i orientalne fasony – to must have najnowszej kolekcji marki, która jak sama mówi: ,, Niech tego lata bagaż modowych doświadczeń nie ma granic!”.

orsay kolekcja
Materiały partnera

[koc_offers brand=”only” posts_per_page=”6″ tag=”sukienki”]

Orsay kolekcja: prezentacja

Marka Orsay na miejsce prezentacji swojej najnowszej kolekcji wybrała klimatyczne wnętrza STUDIO BANK w Warszawie. Jednakże z tej okazji zamieniło się ono w marokańską galerię. Marka na ten event zaprosiła najznamienitszych stylistów, blogerów i redaktorów mody. A w celu wzbudzenia jeszcze większego apetytu w gościach przesłała im zaproszenia z hasłami Maroko. Ten pomysł nie wziął się znikąd. Gdyż to właśnie w Egzotycznym i słonecznym Marakeszu odbyła się sesja zdjęciowa nowej kolekcji. A jak Wam podoba się najnowsza Orsay kolekcja?

orsay kolekcja
Materiały prasowe

[koc_offers brand=”only” posts_per_page=”21″ tag=”odzież”]

TOP