Pepe Jeans Wiosna-Lato 2016 (fot. materiały prasowe)

Pepe Jeans

Pepe Jeans – o marce

Pepe Jeans London to jedna z ważniejszych brytyjskich marek. Swoje początki ma w latach 70 XX wieku, chociaż wtedy jeszcze działała pod nazwą PEPE (UK) LTD. Od 1983 roku marka zaczęła szyć jeansy pod obecną nazwą. Firma dosyć szybko podbiła rynek brytyjski i rozpoczęła ekspansję na Europę, Azję i Stany Zjednoczone. To co charakteryzuje kolekcje to zamiłowanie do wygody i swobodnego stylu. Projektanci wiedzą, jak ważny dla ich klientów jest komfort każdego dnia i starają się, by każdy projekt sprostał ich oczekiwaniom. Dzisiaj firma nie tylko zajmuje się produkcją jeansów. Ważnymi elementami oferty Pepe Jeans są torebki, okulary, ubrania oraz buty. W projektach czuć wyraźnie londyński klimat, mimo tego, że marka świetnie wyczuwa najnowsze trendy i odpowiada na nie. Poszczególne kroje ubrań czy spodni są odważne, nowoczesne, ale też ponadczasowe.

Pepe Jeans buty

Trampki i tenisówki Pepe Jeans są nie tylko wygodne, ale także stylowe. Stanowią doskonałe uzupełnienie dla pozostałych elementów kolekcji marki oraz wyraźnie daje się w nich wyczuć londyński styl bycia. Londyn dla wielu osób jest stolicą mody, która wyznacza najnowsze trendy, nic więc dziwnego, że buty brytyjskiej marki przypadają do gustu wielu miłośniczkom mody. Różnorodność wzorów oraz fasonów sprawia, że każdy z nas może znaleźć propozycję dla siebie. Tenisówki i trampki Pepe Jeans jednak nie stanowią całej oferty butów, jakie znajdziemy w angielskiej kolekcji. Do wyboru mamy także klapki, sandały czy botki. Buty tej marki łączą w sobie uniwersalność z niebanalnym wzornictwem, sprawiając, że nawet casualowe stylizacje nabierają nowego, modnego charakteru.

Pepe Jeans Polska sklep

Brytyjska marka ma kilkadziesiąt sklepów na całym świecie, a w w Polsce jest od kilku lat. Pepe Jeans sklep to przede wszystkim sprzedaż stacjonarna, chociaż firma prowadzi również sprzedaż internetową. Sklepy stacjonarne znajdziemy w niemal każdym dużym mieście, w tym po cztery sklepy w Warszawie, Krakowie i Katowicach oraz po dwa w Kielcach, Poznaniu i Gdańsku. Dużą popularnością cieszy się także Pepe Jeans outlet. Możemy tam zakupić produkty z końcówek kolekcji w bardzo okazyjnych cenach. Często znajdziemy tak buty, ubrania czy spodnie w cenach atrakcyjniejszych niż na wyprzedażach, dlatego warto chociaż raz odwiedzić outlet, by zapoznać się z jego ofertą.

Pepe Jeans online

Pepe Jeans online shop działa bardzo prężnie i jest również dostępny dla naszego kraju w języku polskim. To świetne miejsce, by zapoznać się z aktualnymi kolekcjami i poznać pełną ofertę marki, która nie zawsze dostępna jest w sklepach stacjonarnych. W sklepie internetowym nierzadko możemy także skorzystać z wyjątkowych rabatów, promocji i wyprzedaży. Poza oficjalnym sklepem marka prowadzi sprzedaż także na platformach partnerskich, takich jak Zalando czy eObuwie. Poza oficjalnymi sklepami internetowymi, warto także śledzić portale społecznościowe. To tam jako pierwsi dowiemy się o aktualnie trwających wyprzedażach lub zmianach elementów kolekcji.

TOP