Płaszcze na jesień – przegląd oferty sieciówek

Idealne płaszcze na jesień? Na jakie kolory i faktury materiałów najlepiej  postawić? Specjalnie dla Ciebie  przejrzeliśmy jesienne kolekcje sieciówek i wybraliśmy najlepsze propozycje. Sprawdź, która z nich spodoba Ci się najbardziej. 

Idealne płaszcze na jesień

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Jakie powinny być idealne płaszcze na jesień? Dobrze skrojone, wygodne i przede wszystkim zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. A te jak wiadomo zmieniają się z sezonu na sezon. Dlatego sprawdziliśmy jesienne propozycje marki Orsay, Springfield, Mills, Promod oraz Impress Me i pokażemy Ci, który z modeli powinnaś wybrać.

Beżowe płaszcze

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Marki modowe stawiają przede wszystkim na beż i prezentują pełna gamę modeli płaszczy. Możemy wybierać wśród różnych odcieni i materiałów, z których zostały wykonane. Orsay proponuje 3 modele w różnych odcieniach beżu: długi, przewiązywany w pasie, wykończony ciepłym futerkiem oraz ciepły płaszcz przypominający kożuch. Springfield z kolei również podąża ta ścieżka – prezentuje kożuch wycięty pod szyją. Naszą uwagę najbardziej zwróciła propozycja Mill’sa. To świetnie skrojony dwurzędowy płaszcz z czterema guzikami w odcieniu jasnego karmelu.

Szare płaszcze

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Mamy wrażenie, że mimo tego, że trendy w modzie zmieniają się z roku na rok, kolor szary pozostaje ponadczasowy i zawsze warto mieć w swojej szafie przynajmniej jedną część garderoby w tym właśnie kolorze. Zwłaszcza płaszcz. Sieciówki oferują mnóstwo szarych modeli. Jedne z nich przypominają raczej narzutki, inne są w męskim stylu.

fot.materiały prasowe
fot.materiały prasowe

Nam najbardziej podobają się te z jednym guzikiem (Impress me), bez zapinania (Springfield), a absolutną wisienką na torcie jest model przewiązywany w pasie od Orsay’a.

Motyw marynarski

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Jeśli nie przepadacie za szarością lub beżem, weźcie pod uwagę płaszcze w wyrazistych kolorach – np granacie lub czerwieni. Takie kolory nie tylko ożywią Waszą stylizację, ale także przede wszystkim sprawią, że będziecie zwracać na siebie uwagę.  Wszystkie marki mają w swoich jesiennych kolekcjach modele właśnie w takich kolorach . Możemy wybierać wśród klasycznych płaszczy z jedną linią guzików, dwurzędówek, tych przewiązywanych w pasie. Nam znów najbardziej podobał się płaszcz damski od Orsay w przepięknym odcieniu czerwieni.

[koc_offers posts_per_page=”18″ tag=”płaszcze”]

TOP