plecaki

Plecaki

Plecak – do szkoły, na podróż i na co dzień!

Plecaki już dawno przestały się kojarzyć tylko ze szkolnymi stylizacjami. Obecnie kobiet coraz częściej zastępują nimi torebki. Możemy wybrać spośród najróżniejszych modeli wykonanych ze zróżnicowanych materiałów. Obecnie najpopularniejsze są modele skórzane lub zamszowe. Plecaki są wygodne, pakowne i bardzo praktyczne, więc mogą okazać się świetnym wyborem dla każdego! Jeśli jeszcze nie masz swojego wymarzonego plecaka, to koniecznie zobacz, jakie modele możesz znaleźć w sklepach internetowych:

Plecaki na co dzień

plecaki na co dzień
Plecaki damskie / Zalando (Even&Odd, Roxy, Nike, Vans, Adidas Originals)

Na co dzień bardzo popularnym wyborem wśród kobiet i dziewczyn jest plecak wykonany ze skóry. Taki plecak wygląda niezwykle stylowo i elegancko, więc z powodzeniem zastąpi każdą torebkę. Możesz go zakładać na imprezę, randkę albo spacer. Sprawdzi się w wielu stylizacjach. Jeśli jednak wolisz coś bardziej sportowego, to zdecyduj się na modne plecaki Vans, Nike lub plecaki Adidas. A do szkoły? Obecnie bardzo modne stały się plecaki szkolne Nike,Herlitz lub Jansport. Ładne modele znajdziemy także w ofercie marki Roxy.

Plecaki podróżne

plecaki podróżne
Plecak podróżny / Zalando (Fovert, Spiral Bags, Poler, Topshop)

Plecak to także obowiązkowy element wyposażenia każdego podróżnika. Dobry plecak na podróż charakteryzuje się wysoką jakością materiałów, z których jest wykonany, pakownością oraz wysokim komfortem noszenia. Zazwyczaj plecaki turystyczne posiadają też dużo kieszonek oraz zabezpieczeń w postaci wiązań i dodatkowych pasków. Wśród podróżników bardzo cenione są także plecaki wojskowe, które odznaczają się nieprzemakalnością oraz pakownością. Pamiętaj też o dostosowaniu takiego plecaka do swojego wzrostu. Niektóre modele są bardzo wysokie, więc może być ci ciężko je nosić podczas podróży. Przed zakupem przymierz plecak i dobrze się zastanów!

Plecaki trekkingowe

plecaki trekkingowe
Plecak trekkingowy / Zalando (Osprey, Tatonka, Vaude, Milet)

Kochasz wycieczki góry, górskie szlaki, wspinaczki i spacery? Jeśli tak, to idealny dla ciebie będzie plecak trekkingowe. Takie modele są one wykonane z lekkich, ale niekiedy usztywnionych materiałów oraz posiadają mnóstwo kieszonek i zabezpieczających wiązań. Często taki plecak jest też wiązany w pasie, aby był stabilny i nie spadł w takcie wspinaczek.

Plecaki z bukłakiem

plecaki z bukłakiem
Plecak z bukłakiem / Zalando (Ion, Salomon, Mammut)

Biegasz w plenerze albo jesteś miłośniczką/miłośnikiem długich wędrówek? Jeśli tak, to z pewnością przyda się ci się plecak z bukłakiem, czyli z wbudowanym zbiornikiem na wodę i napoje. Niektóre modele posiadają też doczepiane bidony lub sakiewki na bidony. Taki plecak stanowczo sprawdzi się w plenerze.

A ty jakie plecaki wybierzesz? Masz już wypatrzony jakiś konkretny model?

TOP