źródło: KAMPANIA MARLU WIOSNA-LATO 2016

Proste i stylowe formy w kolekcji Marlu

Rodzinna firma Marlu

Czy wiedziałyście, że firma Marlu powstała dzięki pięciu wspaniałym kobietom? Charakterystyczne logo marki zawiera pięć symbolicznych pętli oznaczających założycielki. Przyjrzyjcie się mu bliżej. Rozpoznajecie znak nieskończoności oraz serca? Panie nigdy nie ukrywały, że to rodzina i uczucia są dla nich najważniejsze. Która z nich popełniła jednak tę piękną kolekcję, już zdradzamy. Dyrektor kreatywna Agata Ula Rzepniewska odkrywa przed nami to, co jej w duszy gra. Projektowania uczyła się na studiach we Florencji i często w jej projektach znaleźć można włoskie muśnięcie. Czy jednak to klimatem sugeruje się głównie? Nie do końca, projektantka Marlu przy każdej nowej kolekcji podkreśla, że to tkaniny są dla niej najważniejszym i największym źródłem inspiracji. Wysokiej jakości materiały to podstawa, pomysły przychodzą później same. Marlu to ekskluzywna odzież dla silnych lecz subtelnych kobiet.
[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”kobiety” tag=”sukienki-koktajlowe” color=”biały”]

Siła i subtelność

Przyjrzyjmy się jednak wiosenno-letniej kampanii Marlu z 2016 roku. Zauważyłyśmy jedną bardzo charakterystyczną prawidłowość, każdy element garderoby łączy w sobie wymienioną już siłę i subtelność. Sama projektantka podkreślała jak bardzo jej na tym zależało. Pewne siebie kobiety w dzisiejszych czasach nie chcą być kojarzone tylko z bezwzględnymi rekinami biznesu. Przede wszystkim są przecież kobietami, a to co nas charakteryzuje to piękno i delikatność. Łącząc obie te cechy powstać może coś niesamowitego, coś podobnego do kolekcji Marlu. Trencze noszone jako sukienki, kombinezony, klasyczne garnitury czy spodnie typu szwedy, a wszystko w wielu odcieniach bieli.

Kolekcja wiosna-lato Marlu [mat. prasowe]
Kolekcja wiosna-lato Marlu [mat. prasowe]

[koc_offers posts_per_page=”6″ category=”kobiety” tag=”bluzki” color=”biały”]

Zawsze na czasie

Spodobały wam się powyższe projekty równie mocno co nam? Kolekcja Marlu cechuje się nie tylko oryginalnymi krojami sugerującymi się latami dziewięćdziesiątymi, ale i uniwersalnością. Weźmy na przykład biały kostium z głębokim dekoltem, wystarczy założyć do niego czarne szpilki czy czółenka, srebrną biżuterię i gotowe. Spotkanie biznesowe czy oficjalna kolacja rozbłyśnie dzięki nam. Śnieżnobiały trencz jako krótka sukienka? Wybór odważny, ale i niesamowicie oryginalny. W zestawieniu z subtelnym makijażem i cienkim złotym naszyjnikiem wyglądać będziemy niezwykle romantycznie i kobieco. Sukienki Marlu są zawsze na czasie! Sklep Marlu oferuje jeszcze wiele innych znakomitych kreacji, którym na prawdę warto się przyjrzeć.

Kolekcja wiosna-lato Marlu [mat. prasowe]
Kolekcja wiosna-lato Marlu [mat. prasowe]

[koc_offers posts_per_page=”15″ category=”kobiety” tag=”czółenka-klasyczne” color=”czarny”]

TOP