żródło: vistula.pl Lookook

Przychody grupy kapitałowej Vistula rosną!

Świadomość tego jakie sklepy wchodzą w skład Vistula Group S. A. jest kluczowa w zrozumieniu sukcesu jaki odniosła ta polska grupa. 25 lipca 2006 czyli już ponad 10 lat temu, sieć Vistula połączyła się z inną znaną spółką jaką jest Wólczanka S. A. z siedzibą w Łodzi. To jednak nie wszystko 2 lata później 26 listopada 2008 do spółki dołączył również W.Kruk S. A., jak więc widzimy grupa obejmuje nie tylko obszar odzieżowy, ale i jubilerski. Pod uwagę należy więc wziąć bardzo znane aż trzy marki odzieżowe i jubilerską.
Przejdźmy jednak do meritum, ile właściwie zarobiła już w tym roku grupa Vistula?
W porównaniu z tym samym okresem w 2016 roku, różnica jest znacząca. W 2017 w miesiącach styczeń-luty przychody ze sprzedaży wyniosły aż 88,7 miliona zł, czyli o 11 % więcej niż w roku 2016.

Vistula koszula i swetry [vistula.pl]
Vistula koszula i swetry [vistula.pl]

[koc_offers posts_per_page=”12″ category=”mężczyźni” tag=”swetry”]

Grupa Vistula w segmencie jubilerskim

Innymi słowy jak wielki sukces odniosła marka W.Kruk w porównaniu z zeszłym rokiem. Zerkamy jedynie na miesiące styczeń-luty i trzeba przyznać, że choć skok procentowy nie jest wielki to jak na przychód na przestrzeni dwóch miesięcy jest dobrze (pisząc lakonicznym językiem). W tym roku W.Kruk zarobił już 32,9 miliona zł, co daje nam wynik o 1,2 % lepszy niż w roku ubiegłym. Porównując sam miesiąc luty liczba jest jeszcze lepsza, bowiem w 2017 r. grupa zyskała 18,3 miliona zł, czyli wzrost o 2% w porównaniu z 2016.

W.Kruk [wkruk.pl]
W.Kruk [wkruk.pl]

[koc_offers posts_per_page=”12″ category=”kobiety” tag=”bransoletki”]

Vistula, Wólczanka i Deni Cler

Garnitury Vistula czy Wolczanka, nie ma chyba lepszej gatunkowo odzieży dla mężczyzn i to też widać w wynikach sprzedaży obu marek. W okresie styczeń-luty 2017 cały segment odzieżowy Vistula Group zarobił blisko 50,6 miliona zł, oznacza to skok w porównaniu z rokiem 2016 (na przestrzeni dwóch miesięcy) o 19,3 %. W samym miesiącu lutym różnica pomiędzy rokiem ubiegłym, a obecnym wyniosła godne podziwu 24,6 %. Na sukces składa się oczywiście nie tylko filozofia firmy, ale i nasze zarobki połączone z faktem, że chcemy wyglądać stylowo. Vistula sklep jest miejscem, gdzie zdobędziemy dobrej jakości ubrania nie tylko wizytowe. Osobiście życzymy całej grupie kolejnych sukcesów!
[koc_offers posts_per_page=”18″ category=”mężczyźni” tag=”koszule”]

 

Sprawdźcie również jak i do czego nosić półbuty męskie >>>

TOP