adidas

Razem z Adidas obudź w sobie kreatywność!

Kreatywna seria treningów ADIDAS WOMEN

Marka Adidas rozpoczęła nową serię treningów #HereToCreate, stworzoną z myślą o kobietach. Mają one na celu motywowanie do nietuzinkowych, łamiących schematy ćwiczeń. A jest nimi 7 niepowtarzalnych dyscyplin w 7 warszawskich lokalizacjach. Ten sportowy maraton rozpocznie się pierwszym treningiem o haśle ,,Light it up!”, który odbędzie się 22 kwietnia. Poprowadzi go Izabela Parszczyńska, która poprzez swoje ćwiczenia zadba o poprawę kondycji, elastyczności i siły kluczowych partii mięśni u kobiet.

Współpraca z Jessicą Mercedes

Tegorocznym dyrektorem kreatywnym treningów została Jessica Mercedes. Jest ona znaną blogerką modową, która jak nikt potrafi wcielić w życie nowe trendy. Co udowodni podczas udzielania kobietom rad związanych z doborem odpowiedniej stylizacji do ćwiczeń. Do jej obowiązków należy wybór warszawskich lokalizacji, projektowanie scenerii oraz zaplanowanie niespodzianek dla uczestniczek tych wydarzeń.

[koc_offers brand=”adidas originals” posts_per_page=”9″ tag=”odzież”]

Poznaj markę Adidas na nowo

Marka Adidas już od wielu lat jest jednym z pionierów wśród producentów odzieży i obuwia sportowego. Najlepszym tego dowodem jest potoczne nazewnictwo ,,adidasami” wszystkich butów sportowych. To doceniana na rynku firma, która cieszy się uznaniem za wysokiej jakości produkty i komfort podczas ich użytkowania. Dlatego też spełnia potrzeby każdego sportowca. Posiada ona mnóstwo modeli obuwia, dostępnego w przeróżnych wzorach i kolorach. Markę Adidas charakteryzują dwa loga. Jedno z nich to trzy paski, które znajdziemy na jej wszystkich produktach. Zaś drugie to koniczynka, która znajduje się tylko na tych z serii Adidas Originals.

adidas
Kolaż zdjęć (źródło: pinterest.com)

[koc_offers brand=”adidas originals” posts_per_page=”9″ tag=”obuwie”]

Nowości od Adidas czyli nuty NMD

Obuwie NMD to jeden z innowacyjnych projektów Adidas Originals. Jego fenomen polega na połączeniu sportowych tradycji marki z najnowocześniejszą technologią biegową. Te modele swoim designem nawiązują do wyglądu butów treningowych i biegowych z lat 80. Ich poszczególne elementy zostały wykonane:

  • w technologii BOOST – środkowa podeszwa,
  • z pianki EVA, sprawiającej, że są one bardziej odporne na uderzenia – krawędzie,
  • z mocnej i trwałej gumy TPU – dolna podeszwa,
  • z innowacyjnego włókna Primeknit, będącego gwarancją wysokiego poziomu elastyczności, stabilności i wytrzymałości – cholewka.

Kampania obuwia NMD 2017

W tym roku buty Adidas NMD promują młodzi influencerzy. Będący symbolami przeróżnych środowisk tj. moda, muzyka oraz design. Hasło kampanii to ,,Original Is Never Finished”, którego najlepszą interpretacją jest wideo z udziałem: stylistki Eweliny Gralak, wokalistki XXANAXX Klaudii Szafrańskiej i artysty OESU Oskara Podolskiego. A jak Wam podoba się film promujący obuwie Adidas NMD?

[koc_offers brand=”adidas performance” posts_per_page=”6″ tag=”obuwie”]
[koc_offers brand=”adidas originals” posts_per_page=”18″ tag=”obuwie”]

TOP