reserved kate moss londyn

Reserved – otwarcie sklepu w Londynie!

Reserved poszerza horyzonty!

Być może obiła wam się o uszy wiadomość, że nasza polska marka Reserved zaczyna swoją współpracę z Londynem. Wczoraj (06.09) odbyło się otwarcie nowego sklepu marki na londyńskiej ulicy Oxford Street. Już od jakiegoś czasu mogliśmy obserwować plakaty reklamujące nową kampanię marki, w której udział wzięła ikona mody – Kate Moss.

Marka już wcześniej współpracowała ze znanymi osobistościami świata mody jak Cara Delevigne, Georgia May Jegger czy Sasha Pivovarova, ale tym razem twórcy tej firmy sięgnęli po znacznie więcej. Pną się w górę i nie zamierzają się zatrzymać!

Reserved – otwarcie londyńskiego sklepu

Wielkie otwarcie sklepu marki w Londynie zaczęło się o godzinie 11:00. Kate Moss w towarzystwie tancerzy pojawiła się przed nowym salonem. Gwiazda uświetniła to wydarzenie wspaniałym pokazem. Warto dodać, że tancerze oraz sama Kate Moss mieli na sobie ubrania Reserved. Następnie Moss udała się na ściankę oraz rozpoczęła rozmowy z dziennikarzami. Filmik z wydarzenie znajdziecie na Facebook’u marki Reserved! A oto kilka fotek:

reserved kate moss londyn
Reserved / Kate Moss / Londyn / fot. Facebook (Reserved)

Nowa kampania jesień/zima 2017

A co znajdziemy w nowej kampanii marki? Przede wszystkim stonowane kolory ożywione nieco zmysłowym odcieniem burgundu. Nie zabraknie ramonesek z zamszu i skóry, ciepłych i wygodnych bluz, żakietów oraz futra! Oprócz tego pojawią się też takie wzory jak ponadczasowo modne pasy. Hitem tego sezonu stanie się również lakierowana skóra, z której wykonane zostały płaszcze, kurtki oraz spódnice! To świetna okazja, aby wyróżnić się z tłumu.

Co sądzisz o nowej kampanii Reserved? Nam bardzo się podoba. Jesteśmy też dumni, że marka się tak prężnie rozwija i życzymy dużo sukcesów! Z ciekawością będziemy śledzić dalsze kroki!

TOP